Nudíte se doma? Pořiďte si elektronické šipky!

Šipky na stěnu

Když jsou dny nekonečně dlouhé, děti se nudí a vám se už nechce dívat na televizi, zahrajte si šipky. Tato hra patří k nejoblíbenějším. Nejenže se u ní musíte pekelně soustředit, ale také se malinko hýbete.

Elektronické šipky jsou považovány za klasickou hospodskou hru a hned vedle kulečníku, billiardu, karetních her a kostek jsou populární zejména mezi mládeží. Spousta lidí do hospody nechodí, ale zato si může pořídit terč s šipkami domů.

elektronické šipky

Co víte o šipkách?

Tento oblíbený přenosný sport je vhodný aspoň pro dva hráče, kteří se při střílení střídají. Soupeři házejí třemi šipkami. Každá šipka se skládá z hrotu, násady a letky. Jednotlivé součásti do sebe zapadají. Hroty mohou být ocelové či plastové. Ocelová varianta se používá při házení na sisalový terč, plastové hroty jsou určeny pro elektronický terč s automatickým počítadlem. Plastové hroty lze při poškození jednoduše vyměnit za nové. Jedny z nejkvalitnějších šipek se vyrábějí z wolframu, nejlevnější zase z mosazi. Pokud se rozhodnete koupit domů šipky, nezapomínejte na také na správné pověšení terče. Jeho střed by měl být asi 173 centimetrů vysoko a házet by se mělo z dálky 237 centimetrů. Menší děti si mohou samozřejmě vzdálenost zkrátit.

Výhody elektronických terčů

Obyčejné sisalové terče zastínily ty elektronické. Není divu, vždyť nabízejí pestřejší způsob zábavy. Sisalový terč je však stále žádaný, lidé ho mají umístěn ve venkovních prostorách. Elektronické šipky se pyšní LCD displejem, který počítá za vás! Stačí zmáčknout tlačítko a je to. K nejlepším značkám patří Bull´s, Harrows, Spockey či Zuriel. Například elektronický terč Spokey – TETYDA má tři řádky a může na něm hrát i 8 hráčů. Ohromí 18 hrami ve 157 variantách. Mrkněte na nabídku internetového obchodu e-sipky.cz a dozvíte se o tomto relaxačním sportu více!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *