Sexio je více než jen nejdiskrétnější sexshop

Sexio sexshop

Všechny internetové obchody by se měly starat o své zákazníky. Sexshopy jsou však speciální kategorií. Nikdo z jejich zákazníků nechce, aby se o něm vědělo, že tady nakoupil, a tomu musí sexshopy podřídit své marketingové a jiné aktivity. Tedy měly by, nicméně ne všechny to dělají.

Odesílat zásilky v neoznačených krabicích je standard. Snad z žádného sexshopu vám nepošlou erotické pomůcky v jasně označené krabici s dekorativní lepicí páskou hlásající, že jste si pořídili něco nového z toho a toho e-shopu. Sousedka ani pošťák se nedozví, co vám přišlo. U spousty e-shopů se to ovšem mohou dozvědět ti, co za vámi příště budou stát, až budete sedět u počítače.

Sexio se brání obsahu třetích stran

Když něco hledáte, nebo si danou věc pak dokonce koupíte přes internet, velmi často se stává, že se vám přesně na hledané zboží ještě měsíc zobrazují reklamy. Přáli byste si, aby se vám zobrazovala reklama na vibrátory, až za vámi budou stát děti nebo šéf? Asi ne. U některých e-shopů se vám tohle faux pas může přihodit, ne však u Sexio.cz.

Sexio se brání jakémukoliv obsahu třetích stran. Stačí jen tlačítko „To se mí líbí“ nebo „Tweet“ na stránce a sociální síť hned ví, co jste na ní hledali a ukládá si tento údaj do své databáze. Podobně to funguje třeba se srovnávači zboží typu Heureka. Pokud je do něj e-shop zapojen, automaticky musí souhlasit s poskytováním údajů o svých zákaznících. Sexio se proto na žádných srovnávačích nevyskytuje. Sice se tím připravuje o vyšší výdělek, ale zachovává soukromí zákazníků, což je důležitější.

Aby toho nebylo málo, škodit může i obyčejný odkaz na stránce. Pokud se z webu sexshopu prokliknete na jinou stránku, ta stránka bude mít informaci o tom, odkud jste přišli. Na Sexio.cz se vám nic takového nestane, žádný obsah třetích stran na jejich webu nenajdete. Jde patrně o nejdiskrétnější sexshop na českém trhu.

Soukromí je priorita, ale zákazníci chtějí víc

Zajištění naprostého soukromí je teprve začátek péče o zákazníky. Sexio se stará i jinými způsoby. Unikátní jsou například jejich návody, které zasílají spolu s každým balíčkem. Mají připravenou vlastní brožurku, jež vás naučí, jak se o erotické hračky starat, aby vám dlouho vydržely.

Zajímavá je také jejich online erotická hra Dares4Joy.cz, jež je určena nejen pro zákazníky sexshopu. Spoustu erotické zábavy si s nimi užije jakýkoliv pár, heterosexuální i homosexuální.

sexshop

Samozřejmostí je rychlé dodání

Zákazníci si často vybírají, odkud nakoupí, nejen podle ceny, ale i dle rychlosti. Když se dnes rozhodnete k vyzkoušení nové erotické hračky, nebudete na ni chtít čekat týden. Sexio má průběžně 95 % zboží skladem, rychlé dodání je samozřejmostí. Už tak levné poštovné navíc zlevňují již od 100 korun. Samozřejmě nejsou jediným e-shopem, který se stará o své zákazníky. Mnohem více je však takových, jež by se od nich mohly učit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *