Buďte sexy i po čtyřicítce! Je možné, že vám k tomu může pomoci třeba i modelace prsů bez implantátu?

Modelace prsů bez implantátu

Čtyřicítka je v životě ženy výrazným milníkem. Většinou již má děti, některé z nich mohou být dokonce i ve věku, kdy opouštějí rodné hnízdo. Okolo čtyřicítky také často přichází krize středního věku a s ní i bilancování nad kvalitou vlastního života.

Žena po dosažení čtyřiceti let začíná také rychleji stárnout. Její vzhled a svěžest se vytrácí rychleji a rychleji. Jak si po čtyřicítce udržet co nejlepší kondici? Kteří z odborníků vám dokáží úspěšně pomáhat v boji proti staří a poradit jak na přibývající kila a stárnoucí pokožku? Přinášíme několik tipů!

Stárnout s grácií

Stárnout se musí umět, o tom není pochyb. Proč ale nevypadat sexy a o něco mladší? Proč si neužívat života plnými doušky tak, jako za mlada? Existuje řada odborníků, kteří dokážou efekt stárnutí výrazně potlačit:

  • plastický chirurg
  • výživový specialista
  • vizážista
  • kadeřník
  • fitness specialista

Strava jako základ

Ano, pokrmy, které člověk konzumuje, naprosto zásadně ovlivňují jeho vzhled a také zdravotní stav. Strava ve správném množství, která je bohatá na vitamíny, minerální látky, vlákninu a správné tuky dokáže zajistit štíhlou postavu i zdravě vypadající pleť. Správná strava také pomáhá podporovat tvorbu přirozeného kolagenu a tím i udržovat pokožku svěží. Výživový specialista dokáže vytvořit stravovací plán přesně na míru klientovi. Správně zvolenou stravou tak lze zhubnout nebo přibrat na svalové hmotě.

Mladší díky správně zvolenému účesu

V poslední době jsou velmi oblíbené takzvané vlasové proměny, kdy kadeřnice klientovi navrhne nebo rovnou jako překvapení vytvoří zbrusu nový účes. Většinou společně s novou barvou vlasů změní ženu téměř k nepoznání. Moderní účes totiž může ubrat opticky pěkných pár let! Nejlepší kadeřníci nepotřebují reklamu, jejich pověst a spokojení zákazníci je předchází, takže je najdete bez problémů. Jaké konkrétní účesy dokážou omladit?

Poprsí jako za mlada

Poprsí je u ženy jednou z částí těla, která velice tvrdě podléhá vlivu věku, zemské přitažlivosti a také kojení. Ňadra jsou po čtyřicítce většinou povadlá, bez potřebného obsahu a mají často unavenou pokožku. Úžasným řešením je omlazení a výrazné zlepšení tvaru poprsí od profesionála, takzvaný Premier lift. Jedná se o ojedinělou metodu modelace prsu bez implantátu, jejíž výsledkem je pevné poprsí, které je k nerozeznání od poprsí v daleko mladším věku.

A v čem tkví jedinečnost metody Premier lift? Nevzniká po něm totiž klasická jizva ve tvaru T, jako tomu běžně bývá na jiných klinikách plastické chirurgie. Tato metoda modeluje poprsí vstupem přes prsní dvorce, jejichž tvar a velikost se díky tomu dají také krásně ovlivnit a vylepšit. Jizvy z této plastické operace se dají nalézt jen velmi obtížně. Před operací může klientka vidět reálný tvar budoucího poprsí na 3D scanneru, aby měla jasnou představu o výsledku operace.

modelace prsou bez implantátu

Cvičením ke skvělé kondici a mladistvému vzhledu

Cvičení je společně s výživou alfou a omegou dobrého zdravotního stavu a také skvělého vzhledu. A platí to dvojnásobně pro ženy po 40, které na sebe kvůli dětem neměly dostatek času. Fitness trenér se nabízí jako skvělý pomocník při formování postavy a plánování cvičebního rozvrhu. Pomoc profesionála je v tomto případě velmi podstatná a motivační. S podporou trenéra se také výsledky dostavují daleko dříve a jsou šité na míru klientům.

Mládí bohužel nikdo vrátit nedokáže. Existuje však mnoho kvalitních odborníků, kteří se specializují na procedury a odbornou pomoc, jež dokáže spoustě ženám a dnes i jejich mužským protějškům stárnutí kvalitně oddálit. Staňte se jejich klienty a také omládněte! Budeme se těšit na vaše příběhy, které vedly ke znovu nabytému sebevědomí, v našich komentářích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *