Výškové práce svěřte profesionálům!

Výškové práce svěřte profesionálům

Bojíte se výšek? Točí se vám při pohledu z okna výškové budovy hlava? Představte si, že byste v takové výšce měli pracovat! 

Pod pojmem výškové práce neboli práce ve výškách rozumíme v podstatě jakékoliv práce ve výšce. Dvoumetrové i třeba padesátimetrové. Výškové práce poptávají majitelé rodinných domů, kancelářských budov, bytová družstva, společenství vlastníků i různé provozovny.

Ve výškách jako doma

Běžní řemeslníci si na výškové práce většinou netroufnou. Ne však zaměstnanci firmy DS výškové práce, kteří se ve výškách cítí jako doma. Jak by také ne. Vždyť za nimi stojí šestadvacetiletá praxe v provádění pomocí horolezecké techniky, a to v rozmanitých činnostech.

Montáže i demontáže ocelových konstrukcí

V DS výškové práce najdete specialisty na těžce přístupné montáže a demontáže ocelových konstrukcí, bourání komínů stejně jako rekonstrukce a opravy střech. V podstatě žádná práce ve výšce vyšší než jeden metr pro ně není problém. K tomu vám vyrobí a namontují světlík i opláští halu.

Výškové práce ve stísněných podmínkách? Žádný problém!

Pro výškové práce profíci z DS výškové práce využívají mobilní přívěsný jeřáb a plošinu. To jim umožňuje vykonávat výškové práce i ve velmi stísněných podmínkách, tedy prostorách a lokalitách nedostupných klasickému mobilnímu jeřábu, což ostatně neumožňují městské předpisy.

Výškové práce, profesionálové

Široké portfolio služeb

Portfolio služeb společnosti DS výškové práce je opravdu široké. Spolu s výškovými pracemi nabízejí práce zednické, klempířské i elektromontážní. Nainstalují vám reklamu, pokácí rizikový strom i shodí sníh ze střechy. Žádná práce ve výškách pro ně zkrátka není problém.

Za kolik?

Zajímá vás, na kolik vás daná výšková práce vyjde? Vyplňte na vyskoveprace-ds.cz kontaktní formulář a rada či nezávadná nabídka vám přijde na mail. Nebo vás pracovník firmy bude kontaktovat telefonicky. Obrátit se rovněž můžete na nonstop fungující pohotovostní servis. To pro případ výškové práce, která nesnese odklad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *