Toužíte po originalitě? Vsaďte na industriální nábytek

Industriální nábytek a výroba stolů

Ještě nakupujete nábytek v klasických obchodních domech? Zde je jeden kousek jako druhý a je skoro jisté, že za pár let se vám rozpadne. Sice to zpočátku vyjde levněji než ruční výroba, opakované nákupy se ale ve výsledku prodraží. Vsaďte proto na poctivý industriální nábytek.

Industriální nábytek – výroba

Kolik kousků nábytku máte po rodičích, prarodičích? Pokud nemáte takové památky, podívejte se třeba do zámků, hradů či jiných historických míst, kde je staletý nábytek. Tehdy neexistovala sériová výroba, takže vše je poctivě ručně dělané. Z kvalitních přírodních materiálů, které vydrží snad vše. Dnešní sériové kousky nejsou však odrazem politiky „vyrobit co nejvíce za málo peněz“.

Obchodníci automaticky nesází na kvalitu i proto, aby se zákazníci častěji vraceli pro nové zboží. Industriální nábytek výroba a další zpracování, to jsou pečlivé procesy. Jednotlivé kusy jsou originály, kdy se začíná od neopracovaného dřeva, aplikace prvního šroubku, přes spoje až po závěrečné lakování a potažení látkou. Na vše dohlíží bedlivé oko řemeslníků, které nezastoupí stroje. Jde totiž i o jejich pověst. Proto nábytek takové kvality vydrží i staletí.

industriální nábytek

Výroba konferenčního stolku – kam se obrátit?

Peníze někdy bývají překážkou, protože někdo si řekne, že dřevo je drahé a zbytečné, když stačí levný laminát. Masivní nábytek ale vydrží nejen dlouhá léta, ale i případné opotřebení. Děti na nábytku často dovádí, mazlíčci jej okusují, někdy i potřísní močí. Pokud se něco poškodí, jde to snadněji renovovat. Postupný proces výroby je náročný, například výroba konferenčního stolku zabere několik dní intenzivní práce. Ovšem tím, jak se postupuje krůček po krůčku, jednotlivé dílce se pak dají snadno spravit. Podívejte se na nabídku firmy Woodbee.cz, která se zabývá ručním zpracování dřeva a kovu již po tři generace, a vám tak přináší klenoty, které se stanou rovněž rodinným pokladem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *