Půjčka bez papírového doložení příjmů zaplatí nový mobil. Ale opravdu ten starý už nejede?

půjčka na mobil

Stojíte před rozhodováním, zda si pořídit nový mobil, protože ten starý už sotva funí, ovšem na nový právě teď nezbývají peníze? Dnes velmi populární půjčka bez papírového doložení příjmů vám nový mobil samozřejmě zaplatí. Ale možná by se ten starý dal ještě „rozchodit“. Zkuste pár našich tipů!

1.Obrazovka zamrzává?

Pokud se na mobilu občas sekne dotyková obrazovka, vůbec nemusí jít o vadu přístroje jako takového. Někdy totiž stačí, abyste měli příliš suché nebo příliš „umatlané“ ruce nebo abyste po obrazovce jezdili příliš rychle.

Stejné potíže mohou být způsobeny nevhodným prostředím. Některé telefony přestanou dávat odezvu, když jsou v mrazu, případně když je necháte příliš dlouho v rozpáleném autě zaparkovaném na přímém slunci.

2.Telefon nereaguje vůbec?

Pokud telefon nereaguje ani na požadavek návratu na hlavní domovskou obrazovku, děje se něco zcela jiného. Může se zrovna aktualizovat nebo se aktualizace zasekla(zejména pokud aktualizujete přes data nebo jste odešli z místa, kde byla dobrá Wi-Fi).

Podobné problémy mohou u telefonu nastat také během nabíjení. V takovém případě je vhodné telefon restartovat, a to dlouhým přidržením tlačítka pro zapnutí/vypnutí. Mobil nabídne restart a vy jej jen potvrdíte.

3.Telefon spadl?

Větší problém nastane v momentě, kdy telefon spadl a vykazuje fyzické poškození, hlavně na obrazovce. Jestliže telefon po pádu nereaguje na běžné pokyny, je na čase zkusit tvrdý tovární restart.

Tato možnost je většinou zabudovaná do kombinace dlouhého stisku hlavního tlačítka zapínání, ke kterému přidáte stisk tlačítka pro zvýšení nebo snížení hlasitosti.

Na displeji se pak objeví ikona i s nabídkou továrního nastavení. Pokud byl software pouze v šoku po pádu, ale hardware zůstal nepoškozený, bude telefon po restartu do továrního nastavení opět fungovat. Vy však přijdete o všechna data, takže je vhodné včas myslet na jejich zálohování.

Půjčka bez papírového doložení příjmů dodá telefon nový

Pokud výše doporučená opatření pro opětovné rozchození mobilu nezabrala a vy přece jen potřebujete nový stroj, můžete vyzkoušet například srovnávač půjček Univerzální-Půjčka.cz. Zde najdete k porovnání různépůjčky „bez papírů“ – tedy bez papírového doložení příjmů, u kterých se nebudete muset zdržovat dokládáním potvrzení o příjmech podepsaným zaměstnavatelem. Stačit totiž budou výpisy z účtu.

V tomto srovnávači najdete také informace ze světa půjček bankovních i nebankovních, abyste si mohli lépe uvědomit, na co se při rozhodování o úvěru soustředit, na co si dát pozor, čemu se vyhnout nebo na co se poskytovatele zeptat raději dvakrát než vůbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *