Práce snů? Práce realitního makléře v mnoha ohledech takovou je!

Práce realitního makléře

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Co takhle začít prodávat nemovitosti? Budete-li šikovní, vyděláte si pěkný peníz. A co to v této souvislosti znamená být šikovný? Dozvíte se z následujícího článku.

Začněme výhodami. Práce realitního makléře je vzrušující a zajímavá. A především s možností nadstandardních výdělků! Nejde však jen a pouze o ně. 

Buďte pánem svého času

Realitní makléř je v podstatě pánem svého času.Ten si rozvrhuje dle svých možností. Na obhlídky například jezdí, jak se mu to po dohodě s klientem hodí. Nikdo mu nic neurčuje, ani nenařizuje. I přesto, že je členem týmu realitní kanceláře světového renomé, mezinárodní značky RE/MAX. Je to právě tato značka, která podnikání v realitách svým makléřům značně ulehčuje. Je totiž jakousi značkou kvality, jíž klient může věřit. 

Podřízený? Ne, partner!

Pro realitní kancelář RE/MAX jsou její makléři partnery, ne podřízenými. Žádný šéf jim neříká, co mají dělat, v kolik kde mají být. Oni nemají ani fixní pracovní dobu. Podstatné jsou výsledky, ne cesty, které k nim vedou. Ty jsou také pro makléře největší motivací. A kancelář je umí ocenit.

realitní makléř

Plat realitního makléře

Zajímá vás, jaký má realitní makléř plat? I 150 tisíc korun měsíčně! Plat realitního makléře je, jak vidíte, nastandardní. Přišel by vám vhod? Pokud ano, tak se realitním makléřem staňte. Že nemáte žádné zkušenosti? To nevadí. Ani ti nejlepší makléři je ze začátku neměli. Všechno se naučíte v terénu, tedy praxí. Pokud vám nechybí elán a nadšení učit se novým věcem, máte chuť se vzdělávat, jste v podstatě ideálním adeptem pro prodej nemovitostí. Respektive jím můžete být.

Všude slýcháme, že máme vzít svou budoucnost do svých rukou. Toto je ideální příležitost, jak tak učinit. Více informací hledejte na odkazu realitní makléř práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *