Opravdu výkonný vysavač? Jedině centrální Hayden 70!

Centrální výkonný vysavač

Ani výběr takového elektrospotřebiče, jakým je vysavač, není vhodné uspěchat. Jaké existují možnosti? 

Na trhu se setkáte s vysavači různých typů. Sáčkovými, bezsáčkovými, vodními, robotickými, parními, tyčovými, multifunkčními, antibakteriálními nebo třeba vysavači na popel. Pokud je ale v hledáčku vašeho zájmu skutečně účinný stroj, zvolte vysavač centrální. Jedním z nejkvalitnějších je centrální vysavač Hayden 70.

Proč centrální vysavač?

Pod pojmem centrální vysavač rozumíme zařízení, které veškerý nasátý vzduch včetně alergenů a roztočů rozvodným potrubím odvede mimo obytný dům. Pro astmatiky a alergiky se tak jedná o vůbec nejefektivnější způsob vysávání, a to nejenom pro ně. A proč zvolit model Hayden 70? Protože jednoduše představuje to nejlepší v segmentu centrálních vysavačů dostupných na současném trhu.

Nadstandardní desetiletá záruka

První známkou kvality tohoto vskutku výkonného pomocníka je jeho desetiletá záruka, která jen dokazuje, jak si je kvalit tohoto produktu jeho výrobce jist. Zdaleka se tedy nejedná o výrobek, který vám po roce používání vypoví svou službu, jak se u mnohých elektrospotřebičů bohužel stává. Každý kus je poté, co opustí výrobní linku, podroben precizní kontrole kvality a výkonnosti, která v podstatě vylučuje, že by se k zákazníkovi dostal zmetek.

Hybridní filtrace

Ještě větší pozornost ale doporučujeme zaměřit na nový model Hayden 70 (z modelového roku 2022). Jeho největším lákadlem je hybridní filtrace, která nabízí výběr mezi provozem se sáčkem a samočistícím oklepovým HEPA filtrem. Ten je vyhledávaný především alergiky.

Jak funguje?

Nesmírně zajímavý je samotný princip fungování centrálního vysavače Hayden 70. Vysavač s oklepovým filtrem většinu nečistot sbírá do spodní části sběrné nádoby, kam je stlačuje silný cyklonový vír. Jakmile je vysávání ukončeno, spadne kuželový filtr vlastní tíhou dolů, oklepe zbytek prachových částic. V ten okamžik je připraven k dalšímu vysávání. Nutno podotknout, že vše provede sám, aniž byste byli nuceni přiložit prst k dílu.

výkonný vysavač Haydem70

Bezúdržbový sáčkový

Zcela bezúdržbový je i sáčkový centrální vysavač Hayden. Za to zase může speciální elektrostatická mřížka, která je součástí velkoobjemového sáčku vyrobeného ze speciální textilie, která účinně brání snížení sacího výkonu v průběhu jeho plnění.

Pracuje zadarmo!

A to nejlepší nakonec. Díky výkonné a především spolehlivé hybridní filtraci, nepotřebují centrální vysavače Hayden při provozu s oklepovým HEPA filtrem již žádnou další provozní investici – centrální vysavače Hayden prostě pracují zadarmo!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *