Jedinečný zážitek? Zkuste výběr těch leteckých

Fantastický let balónem

Máte rádi originalitu a chcete poznat vše nepoznané? Potrpíte si na jedinečné dárky, které chcete darovat svým nejbližším? Zapomeňte na tradice a zaměřte se na jedinečné zážitky, jako jsou například lety balonem, seskoky padákem či vyhlídkové lety třeba vrtulníkem.

Chcete strávit bezvadný čas s rodinou, přáteli nebo přemýšlíte nad vhodným dárkem k narozeninám případně pod vánoční stromeček? Vymyslet vhodný program nebo originální dárek občas dává pěkně zabrat. Je to většinou tím, že to, co baví vás, nemusí bavit jiné, a v případě dárků se zase může stát, že se netrefíte do vkusu nebo se dárek stane duplicitním. Existuje však řešení, které nevyjde nazmar. 

Trendem dnešní doby jsou totiž zážitky a vysokou popularitu si získaly zážitky letecké. Patří sem vyhlídkové lety balónem, vrtulníkem nebo letadlem a pro ty odvážnější a adrenalinu chtivé jsou k dispozici seskoky padákem. Zážitek, na který ani vy ani všichni zúčastnění jen tak nezapomenete.

Vyhlídkové lety balónem – fantastický zážitek

Jedinečný zážitek, který je vhodný nejen pro romantické duše, ale pro všechny, kdo si chce užít poklidný výlet na čerstvém vzduchu s výhledem na krásnou krajinu a komu již bylo víc jak 8 let. Konečně možnost vidět svět z výšky a vychutnat si jedinečnou atmosféru. Pokud máte obavy o svoji bezpečnost, tak vše je pod přísným dohledem zkušených pracovníků a nelétá se za každého počasí. Můžete si užít privátní lety určené pro 2-4 osoby a získat nejkrásnější vyhlídkové lety ve výšce 500-700 metrů. 

zážitek let balónem

Seskoky padákem

Seskoky padákem jsou určeny pro všechny, kteří mají více odvahy a chtějí si vyzkoušet něco víc adrenalinového, než je let balónem. To pravé vzrušení, které se vám doslova vryje do paměti, a nebudete po absolvování mluvit o ničem jiném. Ať už samostatný nebo tandemový seskok, každý z nich probíhá přímo z dveří letadla ve výšce 4 – 6 tisíc metrů. Potom vás čeká už jen volný pád a v případě tandemového seskoku na to nejste sami a jistí vás zkušený instruktor.

Vyhlídkové lety vrtulníkem, letadlem, větroněm

A aby těch zážitků nebylo málo, tak dalším takovým jsou vyhlídkové lety pořádané vrtulníkem nebo letadlem a také větroněm. Můžete si vybrat z možností připravených tras, nebo navrhnout také trasu dle svých představ. Kromě toho si můžete vyzkoušet, jaké to je být samotným pilotem a pro odvážnější jsou připravené akrobatické lety. Velice oblíbenou variantou jsou letecké stimulátory pro ty, kteří chtějí zůstat nohama pevně na zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *