3 důvody, proč používat renovované tonery

tonery

Tiskárnu má dnes doma téměř každý, a všichni tedy musíme řešit, kde seženeme novou náplň. Inkoust ani toner nevydrží věčně a kupovat neustále nové je nejen drahé, nýbrž také dost neekologické. Právě z těchto důvodů by měli lidé kupovat raději renovované tonery. O co jde a jaké mají vlastně tyto tonery výhody?

Renovované tonery jsou takové, které byly poté, co dosloužily, znovu naplněny. Nejde jen o znovunaplnění, každá kazeta je před dalším využitím pečlivě zkontrolována a rozbité části jsou nahrazeny. Díky tomu zůstává zachována kvalita. Proč však tento postup upřednostnit před nákupem nových náplní?

1. Ušetříte nemalou částku

Originální cartridge od výrobců bývají drahé. Když si pořídíte renovovanou náplň, ušetříte na ní mnohdy až padesát procent. Sami si, podle toho, jak často kupujete nové tonery, spočítejte úsporu. V mnohých domácnostech jde o tisíce ročně.

2. Nebudete podporovat zahraniční firmy

Když si pořídíte nový toner, peníze půjdou zahraniční společnosti, která ho vyrobila. Pokud ale zvolíte cestu renovace tonerů, podpoříte českou firmu, která se jí zabývá. Není to hezčí než posílat peníze někam do Asie? Prospějete tím i české ekonomice, bude-li o renovované náplně zájem, vytvoří se nová pracovní místa atd.

tonner

3. Prospějete přírodě

Proč vyhazovat použité cartridge, když se mohou znovu naplnit? Kazety bývají zhotovené z plastu, který dost zatěžuje životní prostředí. Budeme-li ho produkovat méně, rozhodně přírodě prospějeme.

Máte z renovovaných tonerů stále trochu strach? Přečtěte si více informací na webu společnosti Tonera, která se přesně tímto zabývá. Renovace je zcela bezpečná, pokud ji svěříte profesionálům. Znovu naplněné kazety nepoškozují tiskárny a nezpůsobují ztrátu záruky. Vlastně neexistuje snad žádný důvod, proč byste je neměli používat. Tak na co ještě čekáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *