Máte doma skladiště? Vestavěná skříň pojme hodně věcí a zabere málo místa

Vestavěná skříň

Máte hodně věcí a přemýšlíte, kam je uložit? Řešíte, kam vše naskládat v atypických či v malých prostorech? Prakticky kamkoliv se hodí vestavěné skříně, působí esteticky, a navíc je to velmi praktický způsob úložného prostoru, do kterého se vše vejde a umístíte ho přesně tam, kam potřebujete. Vestavěná skříň vám ukáže prostor i třeba tam, kde jste ho doposud neviděli.

Vestavěná skříň – uložíte šaty, boty, potraviny i nářadí

Vestavěné skříně mohou sloužit jako úložný prostor pro vše, co potřebujete v domácnosti uložit, uskladnit či jen schovat. Nejběžnějším využitím jsou šatní skříně, které slouží k ukládání všeho oblečení od šatů až po boty. Vestavěná skříň se ale může hodit i na ukládání potravin, nářadí, nebo hraček. Využití najde vestavěná skříň i v pracovnách, v dětských či obývacích pokojích. Z pohledu designu a dotvoření interiéru prošly vestavěné skříně za poslední roky velkým vývojem. Použitím nejrůznějších povrchů můžete skříň sjednotit s celkovým laděním interiéru a vytvořit jeden harmonický celek. Nebo naopak, na vestavěnou skříň upozornit tak, aby svým vzhledem a jedinečností dominovala celému prostoru.

Posuvné dveře šetří prostor

Tradiční skříně v interiéru dnes jednoznačně nahrazují vestavěné skříně. Jsou instalované přesně na míru a díky posuvným dveřím s absolutně tichým kolejnicovým mechanismem nepotřebujete ani prostor pro jejich otevírání. Posuvné dveře zároveň umožňují propojení pokojů v interiéru, aniž by narušovaly jeho kontinuitu. Mohou oddělovat místnost za účelem vytvoření soukromí, ale také rozdělit větší prostor na dva menší celky.

Posuvné dveře mohou být jednokřídlé i vícekřídlé. V závislosti na tom, jaký prostor je třeba uzavřít, nebo dělit, si zvolíte šířku a nejvhodnější řešení. Každé dveře mohou být svým vzhledem originální, můžete vybírat z mnoha materiálů i barevných kombinací podle toho, zda má skříň v interiéru dominovat svou extravagancí, nebo jen doplňovat celek. Široká je i škála výplní dveří, pokud potřebujete absolutní soukromí, zvolte neprůhlednou výplň, posuvné dveře však lze navrhnout i tak, aby propouštěly světlo a přitom zachovávaly soukromí v jednotlivých zónách.

vestavěná skříň

Pestrou nabídku vestavěných skříní najdete na webu levne-skrine.cz, kde vám připraví nezávaznou cenovou nabídku a návrh zdarma, naleznete zde i konfigurátor vestavěných skříní, s jehož pomocí si sami navrhnete skříň přesně podle vašich představ.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *