AIM přináší rychlý internet na doma

Rychlý internet Plzeň

Rychlé internetové připojení je dnes jednou z prvních záležitostí, kterou lidé zařizují, když se nastěhují do nového domova. Bez internetu fungovat prostě nejde. Proto je velmi zarážející, že ve spoustě měst a obcí se lidé ještě spoléhají na nestabilní či pomalé připojení od pochybných poskytovatelů.

Týká se to zejména menších měst a vesnic. Poskytovatelé tam často tvrdí, že v dané lokalitě prostě není možné získat rychlý internet na doma. Pravda často leží jinde, jenže běžný člověk to neví.

I vy můžete mít rychlý internet na doma se slušnou rychlostí

Konec wifi internetu a stop vysokým cenám. S tímto přichází společnost AIM, která poskytuje internet Plzeň, Brno, Praha, nicméně nezapomíná ani na menší města a vesnice. Naopak se snaží Čechům ukázat, že rychlý internet je možné zařídit skoro všude. Jestli je jím pokrytá i vaše lokalita, si ostatně snadno ověříte přímo na webu A1m.cz.

Nemusíte se přitom bát vysoké ceny. Ta je naopak problémem větších měst. Například internet Praha 13 je dražší než připojení na vesnici. AIM se snaží nastavit rovné podmínky, a ještě dává možnost získat rok internetu zdarma.

Rychlý internet Plzeň

Zapojte se do soutěže o Impulsovic tarify

Na konci léta rozjel AIM skvělou kampaň spolu s rádiem Impuls. Ve vysílání Fanda a jeho česká banda je možné každý pracovní den vyhrát rok internetu zdarma. Hitrádio spolu s poskytovatelem internetového připojení vytvořili tzv. Impulsovic tarify, a právě o ně se soutěží. Není v nich obsažený pouze internet, nýbrž i kabelová televize, jejíž popularita v ČR postupně roste.

Zájem o internetové služby se u nás obecně rozšiřuje. Internet už dávno nepotřebují pouze mladí, také lidé v důchodovém věku chtějí komunikovat s dětmi a podívat se, co je ve světě nového. Počet uživatelů internetu do věku 40 let narostl mezi lety 2015 a 2018 pouze o 3 %, u lidí v důchodovém věku šlo o téměř 13 %. I těm se AIM snaží dát výhodnou nabídku. Rychlý internet od AIM je tady pro každého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *