Vybavte si domov perským kobercem

Krásný koberec propůjčí místnosti specifický vzhled a vytvoří místo s příjemnou plochou pro chodidla. Pokud chcete svému bytu propůjčit špetku luxusu a pořídit si kousek pravé řemeslné práce, zvolte perský koberec. V článku se dozvíte, v čem je jedinečný a jaké varianty existují.

perské koberce

Proč právě perský koberec?

Kvalitní ručně tkaný perský koberec má svou tradici již několik staletí. Jednou z hlavních výhod je fakt, že se vyrábí pouze z přírodních materiálů, jako jsou vlna, bavlna či hedvábí. Pečlivé ruční zpracování a tradiční postupy vytváří unikátní koberec, který při správném zacházení a péči vydrží stále krásný po mnoho let až generací. Barvení je také pomocí přírodních surovin, ale drží si svou barevnost i po čase.

Různé velikosti a provedení perských koberců

Správně vybraný perský koberec dodá místnosti nádech luxusu a jemný dotek orientu. V nabídce najdete pestře barevné varianty, ale i mírnější vzory v tlumenějších barvách. Není tak problém vybrat ten nejlepší kousek pro sladění s dalším vybavením a interiérem. Při pohledu na precizní zpracování zůstanete v úžasu, jak je možné něco takového vytvořit poctivou ruční prací. Některé kousky v nabídce jsou také vyráběny na stroji.

Vybírat můžete také z větších koberců, které zaberou bez problémů celou místnost, i menších kusových kousků vhodných například do obývacího pokoje, k posteli a podobně. Nabízené koberce pochází z Turecka, Pákistánu nebo Íránu. Vybraný kousek vždy dostanete s certifikátem dokládajícím původ.

Pravost zajištěna certifikátem

Pokud zakoupíte perský koberec na internetovém obchodě buchara.cz, získáte k němu certifikát kvality a pravosti. Máte tak jistotu, že jde o pravý výrobek se svou hodnotou, která se v čase může dále zhodnocovat. Tak neváhejte a podívejte se na pestrou nabídku, kde možná čeká i váš nový vysněný perský koberec.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení