Objevte krásy Nízkých Tater a vydejte se na dovolenou k našim sousedům

Nízké Tatry patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější místa na Slovensku. Nejde o žádné překvapení, protože nabízí všem turistům jedinečné zážitky uprostřed čisté přírody. Navíc tu máte široké možnosti, jak si svou dovolenou užít naplno. Podívejte se na místní ubytování a rezervujte si svou dovolenou ještě dnes. Těšit se můžete na:

  • turistiku,
  • lyžování,
  • pobyt v přírodě,
  • vynikající jídlo.

Proč si zvolit zrovna Nízké Tatry?

Slovensko skrývá mnoho nádherných zákoutí, ale lidé velmi rádi vyráží právě sem. Rezervujte si hotel Nízké Tatry a užijete si klid, přírodu i historické památky. Jestli hledáte právě tohle a milujete lesy, jezera i hory, Nízké Tatry jsou pro vás dokonalou destinací pro letní i zimní dovolenou. Jaké aktivity si můžete užít na tomto místě podle ročního období?

Výlet do Nízkých Tater

Aktivity v létě

V létě vám potěší hlavně bohaté množství turistických cílů v okolí. Uvidíte nádherné výhledy, vodopády a přírodní rezervace. Mezi nejoblíbenější patří výstupy na Chopok a Ďumbier. Jestli vás lákají více hlubiny, podívejte se do Demänovské ledové jeskyně. Zároveň si můžete udělat procházku po naučné stezce Demänovskou dolinou. A čeká tam toho na vás mnohem více.

Nejlepší zábava v zimě

Dovolená na horách v zimě slibuje ráj pro lyžaře. V oblasti města Jasná najdete skvělé středisko, kde jsou úžasné podmínky pro lyžování i snowboarding. Všichni milovníci zimních sportů si zde užijí hodně zábavy a odnesou si domů nezapomenutelné zážitky. Nezáleží na tom, jestli sem vyrazíte v zimě nebo v létě. Vždy si svůj pobyt užijete.

Objevte kouzlo Nízkých Tater a slovenské kuchyně

Česká a slovenská kuchyně si jsou v mnohém podobné, ale najdete u nich také místní speciality. Pobyt v hotelu Chopok vás seznámí s mnoha chutnými pokrmy, které jsou připraveny z lokálních surovin. Jestli si chcete užít klasické halušky, pirohy nebo lokše, zde si vychutnáte jejich autentickou chuť. A možná získáte nějakou inspiraci i pro vlastní vaření domů.

Zdroj obrázku: Ivan / stock.adobe.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *