Vybavte si domov perským kobercem

Vybavte si domov perským kobercem

Krásný koberec propůjčí místnosti specifický vzhled a vytvoří místo s příjemnou plochou pro chodidla. Pokud chcete svému bytu propůjčit špetku luxusu a pořídit si kousek pravé řemeslné práce, zvolte perský koberec. V článku se dozvíte, v čem je jedinečný a jaké varianty existují.

perské koberce

Proč právě perský koberec?

Kvalitní ručně tkaný perský koberec má svou tradici již několik staletí. Jednou z hlavních výhod je fakt, že se vyrábí pouze z přírodních materiálů, jako jsou vlna, bavlna či hedvábí. Pečlivé ruční zpracování a tradiční postupy vytváří unikátní koberec, který při správném zacházení a péči vydrží stále krásný po mnoho let až generací. Barvení je také pomocí přírodních surovin, ale drží si svou barevnost i po čase.

Různé velikosti a provedení perských koberců

Správně vybraný perský koberec dodá místnosti nádech luxusu a jemný dotek orientu. V nabídce najdete pestře barevné varianty, ale i mírnější vzory v tlumenějších barvách. Není tak problém vybrat ten nejlepší kousek pro sladění s dalším vybavením a interiérem. Při pohledu na precizní zpracování zůstanete v úžasu, jak je možné něco takového vytvořit poctivou ruční prací. Některé kousky v nabídce jsou také vyráběny na stroji.

Vybírat můžete také z větších koberců, které zaberou bez problémů celou místnost, i menších kusových kousků vhodných například do obývacího pokoje, k posteli a podobně. Nabízené koberce pochází z Turecka, Pákistánu nebo Íránu. Vybraný kousek vždy dostanete s certifikátem dokládajícím původ.

Pravost zajištěna certifikátem

Pokud zakoupíte perský koberec na internetovém obchodě buchara.cz, získáte k němu certifikát kvality a pravosti. Máte tak jistotu, že jde o pravý výrobek se svou hodnotou, která se v čase může dále zhodnocovat. Tak neváhejte a podívejte se na pestrou nabídku, kde možná čeká i váš nový vysněný perský koberec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *