Jak vybrat oblečení pro číšníky

Obléct takového číšníka, barmana nebo jakýkoliv jiný obslužný personál není jen tak. Pokud i vy tápete, tak vám trochu pomůžeme. 

Hlavní funkcí číšníků a barmanů je obsluha zákazníků. Oni jim ale nejenom roznášejí jídlo a pití, ale také reprezentují podnik, který je zaměstnává. Proto by měli vypadat k světu. Být příjemně oblečení a samozřejmě i přátelští a ochotní. V následujícím článku se zaměříme na to oblečení.

Pohodlné a reprezentativní 

Barista, číšník či barman k výkonu svého povolání potřebují oblečení, které v první řadě bude pohodlné. Správné velikosti, prodyšné a neomezující je v pohybu. Oděv by je však také nikde neměl tlačit ani je jinak omezovat. Ne všechno oblečení dostupné v obchodní síti ovšem tyto požadavky splňuje. Proto je vhodné oblečení pro číšníky, barmany a další obslužný personál nakupovat ve specializovaných obchodech či e-shopech. Velmi dobře zásobený najdete například na stránce fomi.cz. 

Stylové oblečení pro číšníky

Oblečení pro číšníky: Bez čeho to nepůjde

Klasická bílá košile, popřípadě polo tričko, obojí samozřejmě perfektně vyžehlené, společenská vesta a dobře padnoucí kalhoty. To je pro číšníka i barmana naprostý základ. Patří k němu ale i slušivý motýlek a k barmanovi barmanská zástěra. Na zmíněném e-shopu jsou k sehnání v různých barvách i velikostech. A jakýkoliv z nabízených oděvů může být opatřen jakoukoliv nášivkou, ať již se jménem obsluhujícího či logem firmy či restaurace. 

Ďábel bývá skrytý v detailu

Na výběr tu ale máte i celou řadu doplňků, jako jsou například různé ozdoby krku. I ženy třeba mohou nosit motýlky nebo jiné ozdoby krku. Stejně tak jim sluší vesty a pánské kalhoty. Nabízené oblečení si můžete vybrat na e-shopu a vyzkoušet ve vzorkové prodejně ve Slezské ulici na Praze 3. Protože většina kousků je skladem, nemusíte mít ani obavy z dlouhých čekacích lhůt. Zkrátka přijdete, vyzkoušíte a hned ten samý den můžete v novém oblečení obsluhovat. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *