Chytré monitorování zásilek pro doručení vašeho zboží bez poškození

žena v expedičním skladu s monitorováním zásilek

Pokud se vaše firma zaobírá expedicí zboží a materiálů, určitě jste se setkali s tím, že přepravce ne vždy doručí vaši zásilku v pořádku. Abyste nesprávné manipulaci s balíky předešli, nabízí se chytré a účinné řešení. Tím jsou detektory nárazu, které špatné zacházení s vašimi zásilkami ihned odhalí.

O co se jedná?

Monitorování nárazů se provádí prostřednictvím indikátorů, jež dokáží přesně monitorovat průběh přepravy a vy tak můžete okamžitě reagovat na případné problémy. Pomocí těchto šikovných pomůcek zjistíte přesný čas, místo a odpovědnost za poškození zásilky během přepravy. A nejde jenom o nárazy, ale též monitorování teploty i vlhkosti.

Výhody a funkce detektorů nárazů

Indikátor přepravy dokáže významnou měrou přispět k eliminaci poškození zásilky, a zároveň ochráníte sebe i příjemce při uplatňování nároku na náhradu škody. V neposlední řadě je třeba zmínit, že monitoring přepravy vede ke snížení počtu stížností ze strany zákazníků, což zvyšuje zákaznickou spokojenost. Sledování stavu zásilky přispívá k lepší transparentnosti dodavatelského řetězce, vyšší efektivitě, optimalizaci přepravních procesů, a tím pádem nižším nákladům.

Záznamová jednotka 4v1

Indikátor SpotBot 4G Plus vám nabídce hned čtyři funkce v jedné, a to monitorování vlhkosti, teploty, nárazů a polohy. Přeprava zásilky se jeho prostřednictvím zaznamenává na zabezpečený cloud SpotSee, kde lze nastavit nejrůznější upozornění během celého přepravního procesu. Budete tak v reálném čase informováni o stavu a případné závažnosti poškození vaší zásilky. Použití jednotky SpotBot 4 G Plus je velmi jednoduché. Přeprava se nakonfiguruje prostřednictvím webové aplikace. Indikátory ShockWatch jsou doporučovány pro použití v automobilovém a leteckém průmyslu, dále v energetice, elektronice, lékařství, farmacii, biotechnologiích atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *