Správná ekologická likvidace vašeho auta vám může vydělat

Peníze teď snad schází každému. Nám, běžným občanům, i nám podnikatelům. Kde vzít peníze na zvýšené výdaje? Pojďte se zbavit věcí, které nepotřebujete. Protože pozor, věci, o kterých jste si mysleli, že vás jejich likvidace bude něco stát, vám naopak mohou vydělat.

Vydělejte na prodeji starého auta

Ekologická likvidace starých aut, nepojízdných vozů a autovraků je ze zákona povinná. Aby vám automobil odhlásili z evidence a vy jste mohli přestat platit zákonnou pojistku, musíte mít potvrzení, že byl ekologicky zlikvidován. Bojíte se, kolik zaplatíte za odvoz vozidla do kovošrotu, za ekologickou likvidaci a potvrzení o ní?

Návrh bez názvu-41

Udělejte to jinak. Nechte si za své staré vozidlo zaplatit. Služba výkup autovraků vám naopak do rodinného rozpočtu ještě něco přinese. Provozuje ji firma Autocentrum Vojkov, působí celorepublikově a za likvidaci aut – pojízdných, nepojízdných, bouraných, autovraků, soukromých i firemních – nabízí zajímavou výkupní cenu. Automobil si sama odtáhne a vy dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. To pak předložíte spolu s velkým techničákem a se zelenou kartou. Nebo si nechte firmou odhlásit vozidlo na klíč. I tuto službu poskytuje.

Vydělá vám i starý katalyzátor

Dalším zdrojem příjmu může být starý katalyzátor v autě. Překvapuje vás, že někdo staré katalyzátory vykupuje? Autocentrum Vojkov je specialistou i v této oblasti. Díky tomu, že staré katalyzátory v sobě obsahují drahé kovy, mají hodnotu i jako vyřazené. Společnost navázala spolupráci s významným světovým zpracovatelem katalyzátorů, s firmou ReMetall Deutschlad AG a s jejím výhradním zastoupením v ČR. Díky tomu nabízí skvělé výkupní ceny katalyzátorů. Současně je vám též schopna nabídnou kvalitní nové katalyzátory. Katalyzátory vykupuje opět jak od soukromých osob, tak od firem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení