Jaký zvolit dekor kuchyně

Jaký zvolit dekor kuchyně?

Výběr kuchyňské linky je to nejsložitější při zařizování kuchyňského prostoru Trh nabízí spoustu motivů, vzhledů a dekorů. Nabídka je tak široká, až člověka často přivede k pochybování o tom, co si doposud představoval a přál. Jakou kuchyňskou linku si z toho množství tedy vybrat? A jaký dekor zvolit, aby byl funkční k běžnému používání a přitom moderní nadčasový?

Kde začít?

Jistě máte své představy, jaký dekor byste ve své kuchyni uvítali. Pokud ne, nebojte se zvolit minimalistické řešení, jako je například bíláčerná nebo dřevěná kuchyně. Tyto barevné varianty lehce zkombinujete s ostatním vybavením a nábytkem. Také jsou často univerzální k výmalbě zdí.

Černá kuchyně

I když se někomu může zdát černá kuchyně jako extravagantní řešení, není tomu tak. Při správné volbě desky kuchyňské linky, zádového obkladu a dalších prvků, působí luxusním dojmem. A nakonec skříňky nemusíte mít pouze v černé barvě. Skloubit je lze například i se světlým dřevem, které celou sestavu prosvětlí.

Černá kuchyně působí luxusním dojmem. Skloubil lze například se světlým dřevem.

Bílá kuchyně

Jestliže nejste zastáncem tmavých barev, můžete do svého domova uvítat bílou kuchyňskou linku. Tato volba je optimální pro malé prostory, protože světlé odstíny umí místnost opticky zvětšit provzdušnit. Také na nás dýchne pocitem čistoty. I zde platí, že lze dekor mixovat i s jinými barvami. Elegantně působí bílá s přírodním dřevem.

Dřevěná kuchyně

Dřevěná kuchyně může znít jako klišé. Ale musíme vás vyvést z omylu. Je nadčasová v jakýchkoliv odstínech a typech zvoleného dřeva. Dekor můžete nechat přírodní a ozvláštnit jej využitím doplňků v odlišné barvě. Co se týče materiálu, využití dřeva je v dnešní době moderní a populární. S dřevěnou kuchyní si přinesete kousek přírody i k vám domů.

Kuchyně na míru

Kuchyňskou linku nemusíte vybírat pouze z nabídky hotových kusů. Nechte si vyrobit kuchyni dle vašich preferencí požadavků. Díky tomu, si ji vyladíte do nejmenšího detailu.

Kuchyně Hevos

Pokud vás kuchyně na míru zaujali, můžete se obrátit na služby firmy Hevos. Zabývají se mimo jiné výrobou kuchyňské linky na míru v Šumperku a jeho okolí jako je Jeseník nebo Zábřeh. Jejich výroba je precizní a velmi kvalitní. Vytvořit mohou dřevěnou kuchyň, černou nebo i bílou kuchyni na míru. Provedené projekty si můžete pro představu prohlédnout na webových stránkách zde. Na nich naleznete také veškeré kontakty, přes které se můžete s odborníky z firmy Hevos spojit. Navštívit můžete i některé jejich kuchyňské studio v Šumperku nebo Zábřehu, kde se vám zaměstnanci budou naplno věnovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *