Dívčí prázdninový šatník

Dívčí šaty na léto, dívčí šatník

S příchodem léta ještě mnozí rodiče dohánějí nákupy dětského oblečení, ať už se jedná o plavky k moří nebo turistické boty na výpravu do Alp. Jestli si stále nejste jisti, že máte vše, projděte si tento stručný seznam vhodného letního oblečení pro dívky.

Šatník musí mít šaty a sukně

Dívky mají velkou výhodu, že parné letní dny mohou přečkat ve volných šatičkách či sukýnkách. Proto až budete připravovat oblečení pro dívky na léto, těchto kousků nakupte rozhodně nejvíce. Pamatujte ale, že by vždy mělo jít o pohodlné vzdušné střihy a zejména přírodní materiály, jako je len či bavlna.

Další kousky do teplých dní

Nezapomeňte také zkontrolovat množství triček s krátkým rukávem a nezbytné kraťasy, které se hodí zejména na tábory či jakýkoliv jiný pobyt v přírodě. I tady se držte volnějších střihů a osvědčených materiálů, v nichž se děti co nejméně potí.

Softshell do deště a chladu

Zejména pokud se chystáte přes léto trávit čas také v přírodě a na horách, měli byste vybavit dívky softshellovými kalhotami a nepromokavou bundou, případně kvalitní pláštěnkou. U menších dětí se mohou hodit i pogumované kalhoty vhodné do jakéhokoliv nečasu.

Potřebné maličkosti

Ještě před odjezdem na prázdniny zkontrolujte také sluneční brýle, pokrývku hlavy proti slunci a plavky. Všechno jsou to naprosto nezbytné drobnosti, na něž se ale velmi lehce zapomene. Na hory se bude hodit i jedna teplejší čepice či nákrčník, k moři zase tričko na koupání, které dokáže ochránit proti UV záření.

Dívčí šatník

Nakupujte online

Dohánět nákupy na poslední chvíli je někdy opravdu velká otrava, a to zejména na začátku prázdniny, kdy stejně jako vy i ostatní rodiče narychlo dohání všechno, co zapomněli. Doporučujeme proto raději zvolit místo kamenných obchodů osvědčené e-shopy. Jedním z těch ověřených je například e-shop Olšákovi.cz nabízející velký výběr dětského oblečení pro všechny možné příležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *