5 důvodů, proč si pořídit venkovní vířivku

žena relaxuje ve venkovní vířivce

Naložit se do vody plné bublinek, kdy vám proudy vody budou masírovat vaše svalstvo… Dokážete si představit lepší relax? Za tímto odpočinkem už dnes nemusíte do přeplněných wellness center, ale můžete si jej užívat i na své zahradě či terase. Není tedy divu, že se prodej vířivek těší v posledních letech opravdu velkému zájmu. Také se vám líbí představa, že byste měli svou vlastní vířivku, ale přeci jen někde vzadu hlodá červík pochybností? Pak si přečtěte tento článek, ve kterém vám prozradíme 5 důvodů, proč by venkovní vířivka měla stát i na vaší terase.

Když si pořídíte venkovní vířivku

Důvody, proč si pořídit venkovní vířivku

1) Vířivka nabízí dokonalý relax. Uvolňuje zatuhlé svaly a klouby, zlepšuje cirkulaci krve, prospívá stavu pokožky, posiluje imunitu, odbourává stres a podporuje produkci hormonu štěstí. Pozitivních přínosů hydroterapie neboli masáže vodou byste ale objevili ještě mnohem více.

2) Pořízení venkovní vířivky vám umožní užívat si dokonalý odpočinek a využívat výhod hydroterapie, kdykoliv se vám zamane. Nemusíte si tak již rezervovat s předstihem termíny ve wellness centrech, platit drahé vstupné a dělit se o prostor s cizími lidmi.

3) Pro umístění vířivky nepotřebujete žádný velký prostor – pohodlně se vejde na zahradu či terasu.

4) Zvolíte-li správný model, můžete venkovní vířivku používat po celý rok, tedy i během zimních měsíců. Doporučujeme vám však zamířit ke specialistovi na prodej vířivek, jelikož modely z nejrůznějších hobby marketů mohou být sice levné, ale ceně odpovídá i kvalita.

5) Provoz vířivky nemusí být nákladný, pokud si zvolíte kvalitní model – například venkovní vířivky švédského výrobce IQue Sweden jsou vyráběny s trojitou termální izolací, která významně šetří náklady na provoz.

A samozřejmě důvodů najdete ještě mnohem více. Ponořte se do lázně ve venkovní vířivce a vychutnávejte si relax na maximum.

důvody pro venkovní vířivku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *