Posíláte balíky? Ohlídejte si kurýrní společnost díky indikátorům přepravy

Indikátory přepravy, teploty, nárazu, vlhkosti

Zajistit opravdu spolehlivou logistiku vaší firmy je velmi složitý úkol, který nesmíte podcenit. Dostat zásilku k zákazníkům je totiž alfa i omega celého podnikání. Hlavní kámen úrazu je především posílání citlivých položek, jako jsou třeba léky, chemické přípravky nebo potraviny. Jak se vyhnout potížím?

Hrubé zacházení

Jednotlivé zásilky se v průběhu své přepravy potýkají s celou řadou nárazů, teplotních změn, pádů a dalších nežádoucích vlivů. Uplatnění reklamace u drtivé většiny kurýrních společností je téměř neexistující úspěch, a to i přesto, že jste problém nezavinili vy. Přesně proto přichází na scénu senzor nárazu a indikátory času.

Díky těmto pomůckám budete stoprocentně informováni o všech fázích přepravy. Pokud se něco přihodí, máte v rukách jasný důkaz. Věřte nám, že najednou bude reklamace vyřízená raz dva. O něco složitější situace přichází v případě, kdy je vaše zboží citlivé na vlhkost a teplotu.

Přívětivé podmínky

Posíláte-li například potraviny či elektroniku, přijdou vhod indikátory teploty a samozřejmě indikátory vlhkosti. S jejich pomocí určíte, jestli bylo s jednotlivými položkami zacházeno dobře. Jedná se přitom o velmi levné vychytávky, jež nevyžadují žádné složité školení a speciální přístup. Používání daných pomůcek zároveň zvýší důvěryhodnost u zákazníků, takže se o tom nezapomeňte zmínit.

Indikátory přepravy

Ať už vás zajímá teplotní senzor, identifikace nárazů, či potřebujete hlídat vlhkost, nenechte si ujít návštěvu e-shopu ShockWatch. Ten se chlubí pestrým výběrem moderních vychytávek, celou řadou informací a bezkonkurenčními cenami. Dočkáte se odborného poradenství, konzultace zdarma a téměř okamžitého doručení objednávky na vámi uvedenou adresu. To platí i v případě, kdy sháníte stovky a stovky kusů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *