Správná ekologická likvidace vašeho auta vám může vydělat

Ekologická likvidace starého auta

Peníze teď snad schází každému. Nám, běžným občanům, i nám podnikatelům. Kde vzít peníze na zvýšené výdaje? Pojďte se zbavit věcí, které nepotřebujete. Protože pozor, věci, o kterých jste si mysleli, že vás jejich likvidace bude něco stát, vám naopak mohou vydělat.

Vydělejte pomocí likvidace starého auta

Ekologická likvidace starých aut, nepojízdných vozů a autovraků je ze zákona povinná. Aby vám automobil odhlásili z evidence a vy jste mohli přestat platit zákonnou pojistku, musíte mít potvrzení, že byl ekologicky zlikvidován. Bojíte se, kolik zaplatíte za odvoz vozidla do kovošrotu, za ekologickou likvidaci a potvrzení o ní?

Udělejte to jinak. Nechte si za své staré vozidlo zaplatit. Služba výkup autovraků vám naopak do rodinného rozpočtu ještě něco přinese. Provozuje ji firma Autocentrum Vojkov, působí celorepublikově a za likvidaci aut – pojízdných, nepojízdných, bouraných, autovraků, soukromých i firemních – nabízí zajímavou výkupní cenu. Automobil si sama odtáhne a vy dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. To pak předložíte spolu s velkým techničákem a se zelenou kartou. Nebo si nechte firmou odhlásit vozidlo na klíč. I tuto službu poskytuje.

Ekologická likvidace aut

Vydělá vám i starý katalyzátor

Dalším zdrojem příjmu může být starý katalyzátor v autě. Překvapuje vás, že někdo staré katalyzátory vykupuje? Autocentrum Vojkov je specialistou i v této oblasti. Díky tomu, že staré katalyzátory v sobě obsahují drahé kovy, mají hodnotu i jako vyřazené. Společnost navázala spolupráci s významným světovým zpracovatelem katalyzátorů, s firmou ReMetall Deutschlad AG a s jejím výhradním zastoupením v ČR. Díky tomu nabízí skvělé výkupní ceny katalyzátorů. Současně je vám též schopna nabídnou kvalitní nové katalyzátory. Katalyzátory vykupuje opět jak od soukromých osob, tak od firem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *