Jaké silniční kolo poskytuje nejlepší poměr ceny a kvality?

Závodní cyklista testuje své silniční kolo

Milujete cyklistiku a nikdy si nenecháte ujít příležitost k tomu, abyste se vydali na cesty? Začínáte se těšit na brzké jaro? V takovém případě budete potřebovat spolehlivý bicykl. Jaká značka rozhodně stojí za to?

Silniční kolo, cyklista na cestě při západu slunce

Držte se ověřené klasiky

Prohlížíte si desítky a desítky druhů kol v nejrůznějších e-shopech? Točí se vám hlava ze všech značek, provedení i typů? V takovém případě si výběr zbytečně nekomplikujte a držte se ověřené klasiky.

Tou je samozřejmě kolo Bianchi / silniční kolo Bianchi. Tato italská značka patří mezi nejstarší výrobce jízdních kol na celém světě. Za více než 130 let praxe se stala naprostým fenoménem, na který se spoléhají jak amatéři, tak i profesionální závodníci.

Kolo pro každého

Jaká kola vlastně značka Bianchi vyrábí? Tito výrobci se zaměřují primárně na silniční varianty. Nabízí však i gravelové a horské bicykly. Nás však nyní zajímají spíše silniční typy.

Mezi amatérskými jezdci je oblíbený hlavně typ Via Nirone 7 105. Jedná se o typický odolný hliník z dílny Bianchi. To znamená osazení díly od světoznámých výrobců Shimano, Velomann a Vittoria. Za přibližně 38 tisíc korun získáte spolehlivého parťáka do konce života.

Závodníci a vyložení milovníci cyklistiky ocení spíše Oltre Comp Ultegra Di2 Disc. Odlehčený karbonový rám vám zajistí vyšší rychlost a snadnější manipulaci v zatáčkách. V jeho útrobách najdete elastické vlákno, které tlumí nárazy a vibrace (u karbonu je to přece jen potřeba).

Chcete se dozvědět o těchto kolech více? Pak si otevřete internetové stránky pod vloženými odkazy. V nich si prohlédnete různé typy Bianchi kol, najdete veškeré důležité informace a v mžiku si svého favorita objednáte. Klidně si jej nejdříve vyzkoušejte v kamenné prodejně obchodníka v Ostravě, kde se vám budou věnovat ostřílení odborníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *