Magnetická tabule: Efektivní využití prostoru nejen v kanceláři

Magnetická tabule nejen do kanceláře

Magnetická tabule je nepostradatelným prvkem ve většině kanceláří, ale i v různých institucích. Setkat se můžete také s označením „whiteboard“, tedy bílá tabule. Ve skutečnosti jde však o mnohem více než jen nudnou bílou plochu.

Magnetická tabule a její praktické využití

Magnetické tabule se staly symbolem moderního pracovního prostředí a vzdělávání. Oproti klasickým tabulím nabízí v podstatě neomezenou kreativitu a interaktivitu. Použít je totiž můžete pro psaní a kreslení, ale hodí se také pro připevňování dokumentů, poznámek a grafů. Potřeba jsou k tomu jen magnety. Uspořádání tak lze v případě potřeby velmi rychle a snadno změnit. Magnetická tabule se tak stává neocenitelným pomocníkem při prezentacích, brainstormingu a týmové spolupráci.

Jednoduchá instalace

Instalaci tabule můžete přizpůsobit svým potřebám. Lze ji umístit vertikálně či horizontálně, samozřejmě je na výběr z různých velikostí podle prostoru, který máte k dispozici. V nabídce najdete praktické modely s plastovými rohy pro bezpečnost a ochranu, za ty lze také tabuli snadno uchytit. Ovšem využít lze alternativně fixační háky. Tabule jsou navrženy s ohledem na maximální flexibilitu a snadnou instalaci.

Nástroje, které vám ulehčí práci

Abyste mohli magnetickou tabuli využívat naplno, je třeba pořídit také vhodné doplňky. Nezbytností je plastový držák popisovačů, díky kterému budete mít vždy po ruce fixu, abyste zapsali všechny své nápady. Pořídit můžete rovnou celý set, jehož součástí je speciální houbička a čisticí sprej. Chybět by vám neměly také magnety. Nic víc však už potřebovat nebudete. 

Magnetická tabule představuje efektivní nástroj, který vám usnadní práci. Vnáší novou dimenzi do pracovní a vzdělávací rutiny. S whiteboardem hravě zvládnete prezentaci i brainstorming.

magnetická tabule

Zdroj obrázku: Andriiii / Shutterstock.com


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *