Skládací přepravky od Schoeller Allibert

Schoeller Allibert, uznávaný odborník na poli s výrobou plastových obalů, se specializuje na výrobu skládacích přepravek. Středně velké až velké plastové skládací přepravky určené pro skladování a transport všech druhů materiálů a surovin v mnoha průmyslových i potravinových odvětvích. Jsou dostupné ve standardních velikostech, v různých barvách, speciálně vyvinuté na míru, optimalizovány tak, aby maximalizovali úsporu nákladu, minimalizovali vaše finance a snižovaly uhlíkovou stopu. To jsou plastové přepravky od společnosti Schoeller Allibert.

skládací přepravky 

Proč si tedy vybrat skládací přepravky?

Inteligentní řešení plastových přepravek dokáže zefektivňovat podnikání a snižovat náklady. Přepravky chrání zboží, ale současně šetří místo. Ať už naložené nebo prázdné a uskladněny pro další používání. Největší výhodou oproti dřevěným a kovovým přepravkám je jejich „lehkost“. Plastové skládací přepravky i přes jejich bytelnou konstrukci jsou odlehčeny a jsou schopné pojmout stejné ne-li větší množství zboží. Skládací přepravky jsou také vybaveny protiskluzovými prvky, ergonomickými rukojetěmi pro snadnou manipulaci a jsou stohovatelné. Některé typy skládacích přepravek jsou perforované, což zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu, pokud to vaše zboží potřebuje. Nesmírnou výhodou plastových přepravek je jejich snadná udržitelnost. Přepravky lze snadno a rychle omýt vysokotlakou hadicí.

Společnost Schoeller Allibert myslí i na životní prostředí a přemýšlí, co se s přepravkami stane, když po mnoha letech doslouží. Proto jsou stoprocentně recyklovatelné a nevytvoří žádný přebytečný odpad, který by se rozkládal stovky let. Jdou tedy správnou cestou i z hlediska ekologie a udržitelnosti.

Tyto moderní skládací přepravky je možné využít téměř v každém průmyslu, v automobilovém, potravinářském, nápojovém, ale i v průmyslové výrobě nebo v zemědělství.

Schoeller Allibert zabývá výrobou nejen skládacích přepravek, ale i výrobou dalších obalových materiálů. Určitě stojí za to navštívit stránky www.schoellerallibert.com/cz, kde si můžete prohlédnout jejich rozmanité portfolio nebo se dozvědět více ze světa novinek plastových obalů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení