Skládací přepravky od Schoeller Allibert

Skládací přepravky

Schoeller Allibert, uznávaný odborník na poli s výrobou plastových obalů, se specializuje na výrobu skládacích přepravek. Středně velké až velké plastové skládací přepravky určené pro skladování a transport všech druhů materiálů a surovin v mnoha průmyslových i potravinových odvětvích. Jsou dostupné ve standardních velikostech, v různých barvách, speciálně vyvinuté na míru, optimalizovány tak, aby maximalizovali úsporu nákladu, minimalizovali vaše finance a snižovaly uhlíkovou stopu. To jsou plastové přepravky od společnosti Schoeller Allibert.

Proč si tedy vybrat skládací přepravky?

Inteligentní řešení plastových přepravek dokáže zefektivňovat podnikání a snižovat náklady. Přepravky chrání zboží, ale současně šetří místo. Ať už naložené nebo prázdné a uskladněny pro další používání. Největší výhodou oproti dřevěným a kovovým přepravkám je jejich „lehkost“. Plastovéskládací přepravky i přes jejich bytelnou konstrukci jsou odlehčeny a jsou schopné pojmout stejné ne-li větší množství zboží. Skládací přepravky jsou také vybaveny protiskluzovými prvky, ergonomickými rukojetěmi pro snadnou manipulaci a jsou stohovatelné. Některé typy skládacích přepravek jsou perforované, což zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu, pokud to vaše zboží potřebuje. Nesmírnou výhodou plastových přepravek je jejich snadná udržitelnost. Přepravky lze snadno a rychle omýt vysokotlakou hadicí.

skládací přepravky

Společnost Schoeller Allibert myslí i na životní prostředí a přemýšlí, co se s přepravkami stane, když po mnoha letech doslouží. Proto jsou stoprocentně recyklovatelné a nevytvoří žádný přebytečný odpad, který by se rozkládal stovky let. Jdou tedy správnou cestou i z hlediska ekologie a udržitelnosti.

Tyto moderní skládací přepravky je možné využít téměř v každém průmyslu, v automobilovém, potravinářském, nápojovém, ale i v průmyslové výrobě nebo v zemědělství.

Schoeller Allibert zabývá výrobou nejen skládacích přepravek, ale i výrobou dalších obalových materiálů. Určitě stojí za to navštívit stránky www.schoellerallibert.com/cz, kde si můžete prohlédnout jejich rozmanité portfolio nebo se dozvědět více ze světa novinek plastových obalů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *