Průmyslová váha pomáhá zajistit efektivitu a snižovat náklady

Každý podnikatel se snaží budovat dobré jméno, získat dostatek spokojených zákazníků a zároveň dosáhnout co nejvyššího zisku. Drobní živnostníci, menší firmy i velké společnosti proto hledají úspěšné strategie, využívají nejrůznější propagační akce a hlavně se snaží co nejvíce zefektivnit provoz. Pro všechny je přitom důležité snižování provozních nákladů. A v některých oborech činnosti, které přímo souvisejí s přepravou nákladu, při něm může hrát důležitou roli hmotnost.

váha průmyslová

Průmyslové váhy jsou nepostradatelné pro všechny přepravce

Mezi firmy, pro něž je klíčem k úspěchu správné rozložení přepravovaných zásilek, materiálu a dalších předmětů, patří nejen komerční přepravci, ale také všichni, kteří působí ve stavebnictví a sami si přepravují materiál, výrobci, již dopravují své produkty k odběratelům, producenti potravin zásobující prodejny a obchodní řetězce i lesnické a dřevozpracující závody, těžební společnosti a mnoho dalších. A samozřejmě nelze zapomenout ani na logistická centra. Každá taková firma potřebuje průmyslové váhy, na jejichž přesnost se může stoprocentně spolehnout.

Proč jsou průmyslové váhy natolik důležité?

U každého vozidla i jiného dopravního prostředku je vždy stanoveno, jaké je jeho maximální možné zatížení nákladem. Pokud je tato hodnota přesažena a dojde ke kontrole, musí dopravce počítat s často i velice citelnou sankcí. Navíc při přetěžování stroje dochází k jeho rychlejšímu opotřebení, zvyšuje se i riziko nehod. Tyto problémy eliminuje průmyslová váha.

Jaké průmyslové váhy jsou dostupné a k jakému účelu slouží?

V současnosti je nejběžnější silniční přeprava, při níž jsou využívány nákladní automobily, případně i přívěsy či dodávky. Proto je také autováha nejpoužívanější. V železniční a letecké dopravě má zase své nezastupitelné místo tenzometrická váha, jež se dodává na zakázku přímo na míru potřebám konkrétní společnosti. Kvalitní a naprosto spolehlivé průmyslové váhy zajišťuje Tenzona.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení