Jak do těla doplnit hořčík? Zkuste hořčíkový olej

hořčíkový olej

Hořčík patří mezi minerály, které jsou pro lidské tělo velmi důležité. Hraje klíčovou roli v mnoha biochemických procesech a jeho nedostatek může mít nepříjemné projevy v podobě křečí a únavy. Jenže, jak hořčík efektivně doplnit? Kromě klasických tablet či kapslí se nabízí i hořčíkový olej. Jakým způsobem se aplikuje a pro jaké případy je vhodný? To se dozvíte v tomto článku.

Jak funguje hořčíkový olej

Běžně se hořčík užívá ve vnitřní formě jako kapsle, tablety či v rozpuštěné podobě v nápoji. Jenže to není jediný způsob, jak tento minerál doplnit do těla. Existuje speciální hořčíkový olej ve spreji. Tento tekutý hořčík je natolik malý, aby dokázal proniknout přes přirozenou bariéru v podobě pokožky. Díky tomu se vstřebá do krve a doplní případné chybějící množství. Při vnější aplikaci přes kůži se může o něco rychleji dostat do postiženého a namoženého svalu, což pomáhá s urychlením procesu regenerace.

Hořčíkový olej je ideální pro podporu regenerace namoženého místa. Využívá se pro masáže a při snaze o celkové doplnění tohoto minerálu může být přidán i do koupele. Magnesiový olej je vhodný pro sportovce, ale i fyzicky pracující. Jeho doplnění může být žádoucí i při duševním vypětí a dlouhodobém stresu. Hořčíkový olej si můžete snadno brát i na cesty a využívat podle potřeby.

Vysoká kvalita hořčíkového oleje

Stejně jako u jiných doplňků stravy, tak i v případě hořčíkového oleje, je důležité dbát na kvalitu. Olej z Woldoshop.cz je testován a balen v Německu, takže samozřejmostí je dodržení standardů maximální kvality. Jakmile jednou vyzkoušíte doplnění hořčíku v podobě oleje, bude velmi jednoduché získat dostatečné množství tohoto minerálu pro řádné fungování organismu. Nezapomínejte také na doplnění dalších minerálů a vitamínů.

Pro lepší a rychlejší regeneraci

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení