Jak do těla doplnit hořčík? Zkuste hořčíkový olej

Hořčíkový olej na bolest


Hořčík patří mezi minerály, které jsou pro lidské tělo velmi důležité. Hraje klíčovou roli v mnoha biochemických procesech a jeho nedostatek může mít nepříjemné projevy v podobě křečí a únavy. Jenže, jak hořčík efektivně doplnit? Kromě klasických tablet či kapslí se nabízí i hořčíkový olej. Jakým způsobem se aplikuje a pro jaké případy je vhodný? To se dozvíte v tomto článku.

Jak funguje hořčíkový olej

Běžně se hořčík užívá ve vnitřní formě jako kapsle, tablety či v rozpuštěné podobě v nápoji. Jenže to není jediný způsob, jak tento minerál doplnit do těla. Existuje speciální hořčíkový olej ve spreji. Tento tekutý hořčík je natolik malý, aby dokázal proniknout přes přirozenou bariéru v podobě pokožky. Díky tomu se vstřebá do krve a doplní případné chybějící množství. Při vnější aplikaci přes kůži se může o něco rychleji dostat do postiženého a namoženého svalu, což pomáhá s urychlením procesu regenerace.

Hořčíkový olej je ideální pro podporu regenerace namoženého místa. Využívá se pro masáže a při snaze o celkové doplnění tohoto minerálu může být přidán i do koupele. Magnesiový olej je vhodný pro sportovce, ale i fyzicky pracující. Jeho doplnění může být žádoucí i při duševním vypětí a dlouhodobém stresu. Hořčíkový olej si můžete snadno brát i na cesty a využívat podle potřeby.

hořčíkový olej

Vysoká kvalita hořčíkového oleje

Stejně jako u jiných doplňků stravy, tak i v případě hořčíkového oleje, je důležité dbát na kvalitu. Olej z Woldoshop.cz je testován a balen v Německu, takže samozřejmostí je dodržení standardů maximální kvality. Jakmile jednou vyzkoušíte doplnění hořčíku v podobě oleje, bude velmi jednoduché získat dostatečné množství tohoto minerálu pro řádné fungování organismu. Nezapomínejte také na doplnění dalších minerálů a vitamínů.

Pro lepší a rychlejší regeneraci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *