Bankovní účet CREDITAS je skutečně zdarma

Banka CREDITAS nabízí bankovní účet, jenž je zdarma bez kompromisů

Neplatíte za vedení ani za zřízení účtu, stejně tak ani za výběry z bankomatů

Poté, co jsme si užili snad nejdražší bankovnictví v Evropě, nyní jako zákazníci hledáme zcela zásadně nabídku bankovních služeb zdarma. Řada bank se tomu musela přizpůsobit, ale vždy se objeví nějaký zádrhel. Vybíráte z bankomatu v EU – platíte. Vybíráte z cizího bankomatu – platíte. Někdy platíte dokonce i za výběr z vlastního bankomatu dané banky. Bankovní účet CREDITAS je zdarma skutečně komplet.

Jak vypadá bankovní účet CREDITAS?

Pokud jde o ceník hlavních služeb, je to tak trochu nuda. Protože téměř všude narazíte na cenu 0 Kč. Zdarma je vedení účtu, výběry z bankomatů v ČR i v EU, zdarma jsou i příchozí a odchozí platby. Při založení účtu nepotřebujete vkládat žádný minimální vklad. Zdarma je inkaso i trvalé příkazy.

Moderní banka, která nepotřebuje bankomaty

Banka CREDITAS nemá žádné vlastní bankomaty. Ničemu to však nevadí. Výběry ve všech bankomatech máte zdarma, a to i v cizině.  Poboček má banka aktuálně 32 a další chystá, vše potřebné ale s bankou snadno vyřídíte i online. Včetně založení účtu či vystavení debetní karty Mastercard. Účet může být veden i v cizí měně.

 

creditas

Založení běžného účtu za pár minut

Zakládání běžného účtu zjednodušila Banka CREDITAS ještě více než největší dravci na trhu. Nejenže si lze účet založit kompletně online a bez návštěvy pobočky, ale už dokonce ani nemusíte podepisovat smlouvu přes kurýra. Pokud přeci jen upřednostňujete osobní návštěvu, zastavte se na některé ze 32 poboček nacházejících se v každém větším městě. Banka si zakládá na tom, abyste se na pobočce cítili jako doma a návštěvu vám zpříjemní kvalitní kávou nebo čajem.

Internetové a mobilní bankovnictví na úrovni

Banka nabízí nejen služby zdarma, ale i funkční a user friendly internetové a mobilní bankovnictví. CREDITAS podporuje tzv. otevřené bankovnictví podle směrnice PSD2, do internetového bankovnictví CREDITAS díky tomu můžete připojit platební účty vedené v jiných bankách a všechny spravovat na jednom místě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení