Bankovní účet CREDITAS je skutečně zdarma

Banka CREDITAS
Banka CREDITAS nabízí bankovní účet, jenž je zdarma bez kompromisů

Neplatíte za vedení ani za zřízení účtu, stejně tak ani za výběry z bankomatů

Poté, co jsme si užili snad nejdražší bankovnictví v Evropě, nyní jako zákazníci hledáme zcela zásadně nabídku bankovních služeb zdarma. Řada bank se tomu musela přizpůsobit, ale vždy se objeví nějaký zádrhel. Vybíráte z bankomatu v EU – platíte. Vybíráte z cizího bankomatu – platíte. Někdy platíte dokonce i za výběr z vlastního bankomatu dané banky. Bankovní účet CREDITAS je zdarma skutečně komplet.

Jak vypadá bankovní účet CREDITAS?

Pokud jde o ceník hlavních služeb, je to tak trochu nuda. Protože téměř všude narazíte na cenu 0 Kč. Zdarma je vedení účtu, výběry z bankomatů v ČR i v EU, zdarma jsou i příchozí a odchozí platby. Při založení účtu nepotřebujete vkládat žádný minimální vklad. Zdarma je inkaso i trvalé příkazy.

Moderní banka, která nepotřebuje bankomaty

Banka CREDITAS nemá žádné vlastní bankomaty. Ničemu to však nevadí. Výběry ve všech bankomatech máte zdarma, a to i v cizině.  Poboček má banka aktuálně 32 a další chystá, vše potřebné ale s bankou snadno vyřídíte i online. Včetně založení účtu či vystavení debetní karty Mastercard. Účet může být veden i v cizí měně.

creditas

Založení běžného účtu za pár minut

Zakládání běžného účtu zjednodušila Banka CREDITAS ještě více než největší dravci na trhu. Nejenže si lze účet založit kompletně online a bez návštěvy pobočky, ale už dokonce ani nemusíte podepisovat smlouvu přes kurýra. Pokud přeci jen upřednostňujete osobní návštěvu, zastavte se na některé ze 32 poboček nacházejících se v každém větším městě. Banka si zakládá na tom, abyste se na pobočce cítili jako doma a návštěvu vám zpříjemní kvalitní kávou nebo čajem.

Internetové a mobilní bankovnictví na úrovni

Banka nabízí nejen služby zdarma, ale i funkční a user friendly internetové a mobilní bankovnictví. CREDITAS podporuje tzv. otevřené bankovnictví podle směrnice PSD2, do internetového bankovnictví CREDITAS díky tomu můžete připojit platební účty vedené v jiných bankách a všechny spravovat na jednom místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *