Podzimní práce na zahradě se hlásí o slovo – pomůže kvalitní zahradní technika Husqvarna

zahradní technika Husqvarna

Čím více toho na zahradě zvládneme udělat na podzim, tím méně se pak nadřeme na jaře. Místo jarních galejí si budeme moci užívat odpočinek. Zima bez sněhu a mrazu je v našich končinách již téměř zvykem. Mnohdy tedy můžeme v zahradních pracích pokračovat i během zimy. Ke všem těmto náročnějším pracím se oplatí pořídit si špičkovou zahradní techniku Husqvarna.

Vyžínače a křovinořezy Husqvarna uklidí i zapomenuté kouty zahrady

Máte v zahradě kostlivce, zapomenuté a zarostlé kouty, které vždy obejdete, ať již z důvodu nedostatku času, nebo chybějící kvalitní zahradní techniky? Pomocníkem vám mohu být vyžínače a křovinořezy Husqvarna. Vyžínač je praktický zejména kolem různých obrub a vyvýšených záhonů, nebo v místech, kde jsme nechali trávu přerůst neuváženě do vyšší výšky a naše sekačka si s ní již neporadí. Rovněž se hodí například pro údržbu trávníku kolem živých plotů, kde bychom křovinořezem mohli stromky poškodit. Vyžínač však již pevnější stromky a keře nijak nepoškodí. Křovinořez se hodí tam, kde potřebujeme odstranit již zdřevnatělou vegetaci, různé trny a rašící keře. Oba tyto stroje se liší značka od značky svojí kvalitou a výkonem. S Husqvarnou se ale rozhodně nespletete.

Foukač listí umí více než jen uklidit zahradu

Pokud máte na zahradě zejména vzrostlejší stromy, bojujete na podzim s velkým množstvím napadaného listí. Mnoho lidí jej hrabe ručně, což je pracné, nebo sekačkou na trávu, což nemusí být ideální. Dobré je sice, že se listí sekačkou nadrtí a v kompostu pak rychleji zetleje, avšak jakmile je vlhké a slepené, sekačka si s ním už nemusí umět poradit. Problémem je také listí na různých štěrkových nebo zamulčovaných plochách či na osázených záhonech. K tomuto účelu se hodí optimálně akumulátorový foukač na listí, jaký má v nabídce i značka Husqvarna. Foukačem umíme rovněž listí dostat tam, kde bude v zimě užitečné. Třeba na rostliny, které ocení zakrytí během mrazivých dnů. Rostlinky takto ukryté pod listím pak mnohem snadněji přezimují.

Kultivátory pro zakládání zahrad i vášnivé milovníky „jedlé zahrady“

Dalším důležitým partnerem nejen pro podzimní zahradní práce je kultivátor. Pro nově zakládané zahrady je nepostradatelný, stejně tak jako ve chvíli, kdy obděláváte větší políčka, protože chcete být co nejvíce soběstační, zejména pokud jde o zeleninu. Kultivátory Husqvarna nabízí stroje se silnými motory a kvalitními převodovkami. Součástí multifunkčního kultivátoru mohou být i pluh, odmechovač, plečka, podmítací nástavec, provzdušňovač nebo zarovnávač okrajů. Takže jde o dokonalého zahradního pomocníka.

Husqvarna

Husqvarna z e-shopu Krapacek.cz

Kvalitní zahradní techniku Husqvarna, ale i další techniku této a dalších značek nabízí e-shop Krapacek.cz. Firmu najdete i v kamenném obchodu v pražských Průhonicích. Nabízí prodej nové techniky i servis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *