Aby se člověku dobře žilo

Bydlení je zásadním faktorem, který ovlivňuje hodnotu lidského života. Střecha nad hlavou se považuje za prvotní předpoklad k tomu, aby byl člověk socializován, aby mohl založit rodinu, rozvíjet své schopnosti a žít klidný a důstojný život.

 

Výběr správné adresy je během na dlouhou trať. Někde se člověk narodí a tento výběr neovlivní. V rané dospělosti ale poprvé vylétne z hnízda a má možnost rozhledu. Většinou nejde o adresu trvalou, ale pouze přechodné bydlení na zkoušku, které ale předurčí směr, který se člověk nakonec vydá.

Nový byty v Praze

Město i příroda jako na dlani

Milovníci ruchu velkoměsta, kteří chtějí mít po ruce veškerou občanskou vybavenost a zároveň mít kousek k přírodě, najdou svůj prototyp na pražském Žižkově. Nové byty Praha 3 jsou zářným příkladem, že dnes může člověk obývat nejmodernější architektonické byty, využívat všech výdobytků města a zároveň být jednou nohou v zeleni.

 

Bydlení Na Vackově poskytuje zázemí v pěti asymetricky řešených bytových domech, které obsahují 342 bytů o velikosti 1-5+kk. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Každý byt má předzahrádku, lodžii, balkon nebo střešní terasu a nabízí svému majiteli dostatek světla a příhodnou orientaci na světové strany.

Pohoda pro všední dny

Architektonické pojetí důmyslně pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti. Byty v Praze na Žižkově jsou velmi moderní a splňují veškerá kritéria na pohodlný a komfortní život.

 

Bytové domy na Vackově znamenají bydlení, ve kterém prožijete možná pár let a možná i celý život. Moderní, minimalistický a elegantní prostor vás chytí za srdce. Architektonické řešení vzešlo z pera studia MS Architekti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení