Aby se člověku dobře žilo

Bydlení je zásadním faktorem, který ovlivňuje hodnotu lidského života. Střecha nad hlavou se považuje za prvotní předpoklad k tomu, aby byl člověk socializován, aby mohl založit rodinu, rozvíjet své schopnosti a žít klidný a důstojný život.

Výběr správné adresy je během na dlouhou trať. Někde se člověk narodí a tento výběr neovlivní. V rané dospělosti ale poprvé vylétne z hnízda a má možnost rozhledu. Většinou nejde o adresu trvalou, ale pouze přechodné bydlení na zkoušku, které ale předurčí směr, který se člověk nakonec vydá.

Město i příroda jako na dlani

Milovníci ruchu velkoměsta, kteří chtějí mít po ruce veškerou občanskou vybavenost a zároveň mít kousek k přírodě, najdou svůj prototyp na pražském Žižkově. Nové byty Praha 3 jsou zářným příkladem, že dnes může člověk obývat nejmodernější architektonické byty, využívat všech výdobytků města a zároveň být jednou nohou v zeleni.

Bydlení Na Vackově poskytuje zázemí v pěti asymetricky řešených bytových domech, které obsahují 342 bytů o velikosti 1-5+kk. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Každý byt má předzahrádku, lodžii, balkon nebo střešní terasu a nabízí svému majiteli dostatek světla a příhodnou orientaci na světové strany.

Pohoda pro všední dny

Architektonické pojetí důmyslně pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti. Byty v Praze na Žižkově jsou velmi moderní a splňují veškerá kritéria na pohodlný a komfortní život.

Bytové domy na Vackově znamenají bydlení, ve kterém prožijete možná pár let a možná i celý život. Moderní, minimalistický a elegantní prostor vás chytí za srdce. Architektonické řešení vzešlo z pera studia MS Architekti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *