Dámské holínky – fashion pomocník do zimních plískanic

Dámské holínky

Kozačky nám nejsou v zimních plískanicích příliš platné. Kůže trpí na solených silnicích a chodnících, často se i naimpregnovaná rychle promočí. Řešením jsou fashion dámské holínky.

Dámské holínky už dávno nejsou obuví pouze pro farmáře

V dámském botníku se holínky staly extra žádanými kousky. A není to jen otázka letošního roku. Avšak zatímco dříve se dámské holínky snažily být módními díky přehnané barevnosti a vzorům, dnes spíše napodobují běžnou zimní kotníkovou obuv a kozačky. Nerozeznáte je dokonce ani od sněhulí, které jsou díky pryžovému materiálu o to více funkční.

Holínky jako móda

Tradiční značka holínek, která v dámském botníku nikdy nezklame, je Hunter. Ale na holínky se vrhly dokonce i módní značky, jako Red Valentino, Tommy Hilfiger, Gant, Love Moschino, Lauren Ralph Lauren, Guess, Karl Lagerfeld, Trussardi Jeans a další.

Ani tradiční značka, která plastovým botám „dělá reklamu“ v každém ročním období, Melissa, neopomněla do svého sortimentu zařadit rovněž holínky. Kombinují pro značku tak typický materiál, kterým je Mel-Flex a ekologickou kůži. Zajímavý design nabízí dámské holínky Ilse Jacobsen. Mají netradiční podešev na mírné platformě, přední fashion šněrování a obsahují filcové oteplení.

Snad v naprosto všech výškách vyrábí dámské holínky Tommy Hilfiger. Od vysokých kozaček, až po nízké holínky. Vždy ve velice charakteristickém designu. Podobně na první pohled poznáte holínky Guess. Čemu však neodoláte, budou kotníkové holínky Love Moschino s nádherným červeným srdcem.

dámské holínky

Do zimních plískanic se hodí zateplené holínky

Zateplené holínky jsme již zmínili. Ilse Jacobsen však nejsou jedinou značkou, která je nabízí. Teplé holínky má v sortimentu i Guess, Tommy Hilfiger, School a další značky. Tyto i další holínky si pořídíte v e-shopu Eobuv.cz. A když si vyberete holínky bez zateplení? Volte o něco větší číslo a pořiďte si do nich speciální extra teplé ponožky. Skvělé jsou zejména vysoké podkolenky z merino vlny. Značka Hunter pak do svých holínek prodává dokonce speciální Hunter ponožky do holínek z teplého fleece.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *