Obchoďáci všech zemí, spojte se!

Konferenční sál Hotel Praha Belvedere

Základním kamenem úspěšného podnikání je dobrá komunikace. Byznys nejsou jen čísla, ale zejména slova. Ne nadarmo se říká, že není kumšt vyrobit, ale umění je prodat. Kdo pochopí, že se tajemství každého obchodu skrývá za taktem a talentem managementu, nešetří na prohloubení komunikačních dovedností a investuje do školení.

Cestou ke zdokonalení obchodních dovedností jsou teambuildingy, workshopy, sympozia, kongresy a konference. Způsobů, jak zvládnout komunikační strategii, je nespočet. Prvotním předpokladem pro plodný efekt zdokonalení se, je nalézt vyhovující a odpovídající zázemí. To dokáže poskytnout hotel Praha Belvedere, nedaleko Pražského hradu.

Ve funkcionalistické budově z počátku 20. století se nachází 149 moderně vybavených pokojů. V Exekutivním patře, s odděleným vchodem a vlastním Lobby, jsou umístěny zrekonstruované klimatizované suity a prostorné business pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením.  

Hotel stvořený pro konference

V hotelu je možné objednat pronájem konferenčních prostor s celkovou kapacitou až 400 osob, rozdělenou do 3 různých konferenčních sálů a místností. Společenský sál je vhodný nejen pro několikadenní školení, semináře, workshopy a konference, ale také pro pořádání plesů, narozeninových oslav a jiných společenských akcí.

Club Memphis má spíše rodinný charakter a je vybaven nejmodernější technikou a LED osvětlením s výběrem barevných schémat. Salónek Letná je proslulý svou komorní atmosférou a dokáže zajistit optimální soukromí. Samozřejmostí všech akcí a eventů jsou služby cateringu a konferenčního vybavení. Na požádání jsou k dispozici: dataprojektor s plátnem, flipchart, ozvučení s mikrofonem, tlumočnické kabiny.

Doplňkové zázemí

Každý dobrý byznys je třeba dobře zajíst a zapít, školení nevyjímaje. Cateringové služby se tak stanou neoblíbenější součástí konferencí. Je libo coffee breaky, obědy a večeře formou servírovaného menu, rautů, anebo formou finger foodu? Stačí si jen vybrat. S plným břichem se to lépe „táhne“.

Hotel Belvedere poskytuje svým klientům ubytování, profesionální přístup, transfery po Praze a okolí, okružní a vyhlídkové cesty, vstupenky na kulturní nebo jiné akce a mnoho dalších služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *