3 tipy, jak ušetřit při rekonstrukci či stavbě nové koupelny

rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce či výstavba koupelny si žádá poměrně značnou část financí. Rozpočet se často může vyšplhat do poměrně vysokých čísel. V případě, že stavíte celý dům, předěláváte byt či se pouštíte do jiné rozsáhlé rekonstrukce, jistě se vám budou hodit tyto tři tipy, jak ušetřit při pořizováni odkladů a vybavení do koupelny.

Prohlédněte si výprodej obkladů a dlažeb

Čím větší koupelna, tím více obkladů a dlažeb budete potřebovat. Pokud chcete kvalitu a krásný motiv, jistě se vám bude hodit způsob, jak si přesto ušetřit. Výprodej obkladů a dlažeb nabízí pestrý výběr klasických obkladů, ale i populárních a moderních velkoformátových řešení. Stačí si jen vybrat barvu, řádně si přeměřit, jaké množství budete potřebovat, nakoupit a můžete se pustit do práce.

Výprodej vodovodních baterií ušetří značnou část rozpočtu

Další podstatnou částí jsou vodovodní baterie. Jejich cena se pohybuje v řádech tisíců korun, takže se opět může hodit výprodej vodovodních baterií. Zde najdete varianty pro použití do umyvadel i baterie vhodné k ovládání sprchy, případně pro umístění do vany. Samozřejmostí je vysoká kvalita a moderní provedení, které jistě zkombinujete s dalším vybavením celé koupelny.

rekonstrukce koupelny

Skříňku pod umyvadlo a další nabízí výprodej koupelnového nábytku

Další věcí, která neodmyslitelně patří do každé řádně zařízené koupelny, je skříňka pro ukládání hygienických potřeb, ručníků a podobně. Výprodej koupelnového nábytku nabízí skříňky pod umyvadlo i větší varianty vhodné například pro umístění do rohu. Výhodou specializovaného nábytku určeného přímo pro použití v koupelně je odolnost proti vlhkosti. Takže není vhodné pořídit si jen tak obyčejnou skříň a umístit ji právě do koupelny. Pokud chcete pořídit více kousků nábytku, snažte se jednotlivé kusy sladit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *