Jak vybírat nábytek do restaurace?

nábytek do restaurace

Mít vlastní restauraci nebo kavárnu. O tom sní spousta z nás. Ovšem, co víme o podnikání v oblasti gastronomie? Pouhé chutné jídlo, káva ve všemožných variacích a neotřelé pochutiny k úspěchu dnes už dávno nestačí.

Kvalitní gastro nábytek

Hosté samozřejmě chodí do těchto zařízení za gastronomickými požitky. Pokud se zde ale budou cítit nekomfortně, dají přednost konkurenci s možná méně vytříbenějším menu, ale zato s pohodlnějším zařízením. Pokud si tedy chcete vybudovat restauraci, myslete na její zařízení. Jakou atmosféru by měl gastro nábytek vytvořit? Kladete důraz na tradiční náladu? Pak zvolte pohodlná křesílka. Jestli interiér vašeho zařízení bude spíš odrážet čistotu designu, sáhněte po minimalistických kouscích. Nevíte, kde vybírat? Podívejte se na prověřené prodejce, kteří nabízí nábytek do restaurace. Tím je například firma Dublino. V jejím portfoliu najdete mnoho kousků v různých stylech i rozličné typy jednotlivých artiklů. Na jednom místě můžete pořídit klasické sedací sety (židle a stolky), útulné pohovky i barové židle. Nemusíte tak obíhat více prodejců, firma poskytuje artikly od mnoha značek, z nichž si můžete vybírat.

nábytek do restaurace

Požadavky na restaurační nábytek

Restaurační nábytek musí samozřejmě akcentovat zaměření celého podniku. Jako majitel firmy ovšem počítejte i s dispozicemi podniku. Lze si vysnít lokál s pár místy, aby zde byl větší klid, čímž byste dopřáli soukromí zákazníkům, pokud jej budete ale provozovat v centru města, těžce si vyděláte na nájem. Na druhé straně nemůžete zase napresovat stolky vedle sebe, proto raději místo většího nábytku volte ten s menšími rozměry (samozřejmě akcentujte prostor na stole, aby se na něj vešlo jídlo a nápoje). Tím se opticky zvětší prostor, který u vás bude zákazník mít a hned se bude cítit lépe. Nechte si poradit od profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti a mohou vám prozradit i triky, jež se využívají. Především si ale nejprve prohlédněte nabídku trhu, abyste věděli, co může váš vysněný podnik zdobit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *