3 města, která jsou pro bydlení ideální

3 města, která jsou pro bydlení ideální

V současné době se především mladá generace rozhoduje pro investici do vlastního bydlení, přičemž důvodů je hned několik. Hypotéka často vychází méně než nájemné, ovšem hlavní předností je, že platíte za svou nemovitost. Jestliže jste teprve na začátku rozhodovacího procesu, zřejmě jste si položili otázku, v jakém městě vůbec bydlet. V následujících řádcích vám představíme hned tři velice oblíbená česká města, kde je o byty a domy obrovský zájem.

Ostrava

I když se to nezdá, poptávaným městem je Ostrava. Jedná se o moravskoslezskou metropoli, která má ojedinělou atmosféru. Jestliže se nechcete stěhovat do starých činžovních domů, nemusíte, protože se vám nabízí i nové byty v Ostravě. Ceny jsou vskutku přijatelné a za některé dvoupokojovky chtějí původní majitelé necelých milion korun.

Ostrava má velice dobrou polohu, protože se nachází v bezprostřední blízkosti polských hranic. V minulosti se sice jednalo o město s vysokou nezaměstnaností, nicméně i tento trend se změnil a počet volných pracovních míst neustále roste.

Uherské Hradiště

Pokud nedáte dopustit na jižní Moravu, nadchne vás prodej domů Uherské Hradiště. Samotné město není tak velké jako Zlín, ale zároveň se nejedná o žádnou malou obec. Uherské Hradiště nabízí veškerou občanskou vybavenost, spoustu atraktivních pracovních příležitostí a stejně tak i bohatý noční a kulturní život. Vybrat si můžete, zda chcete byt, nebo raději dům na klíč levně.

Praha

Samozřejmě absolutním vítězem je matička Praha. Hlavní město je pro mladou generaci jako stvořené, protože právě zde sídlí velké firmy, a tak můžete získat klidně i práci snů. Jakmile do vyhledávače zadáte třeba: „koupím byt na Praze 9“, hned se vám nabídnou nemovitosti různého charakteru. Chcete bydlet v novostavbě, nebo podlehnete kouzlu historických budov?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *