V průmyslu jsou ocelové haly velice žádané

Stavba ocelové haly

V průmyslovém sektoru je o ocelové haly velký zájem, ostatně není se čemu divit, protože poslouží k mnoha různým účelům. Poskytnou jak prostor pro skladování zboží, tak i pro vytvoření výrobního zázemí. Ocelové haly jsou ještě k tomu ve srovnání s tradičními zděnými stavbami cenově přijatelnější záležitostí, a proto není divu, že se k jejich realizaci přiklání stále více podniků.

Ocelová hala

Pokud plánujete ocelové haly používat dlouhá léta, vyplatí se do nich investovat. Ocelové konstrukce jsou pevné, bytelné a odolné, což jde ruku v ruce s dlouhou životností.

Vybudujte kvalitní zázemí pro výrobu

Potřebujete vytvořit místo, kde postavíte velké linky pro výrobu? Sháníte sklady pro zemědělské účely? Ocelové haly používají i podniky z potravinářského, farmaceutického, strojírenského, nábytkářského a plastikářského průmyslu.

Prvně se postaví ocelová konstrukce, kolem které se potom provádí opláštění. Co se týče opláštění, tak je v několika variantách. První možností je PUR panel, který se chlubí dobrou tepelnou izolací, dále se nabízí panel s minerální vatou a vysokou požární odolností a taktéž jsou ideální trapézové plechy a fasádní systémy. Záleží na tom, k jakému účelu má ocelová hala sloužit.

Kdo ocelové konstrukce nabízí?

Potěší vás, že halu jako takovou si přizpůsobíte vlastním požadavkům a potřebám. V případě největších výrobních podniků působících na tuzemském trhu hala s ocelovou konstrukcí často plní roli třídírny.

Ocelové profily
Stavba ocelové haly
Ocelové přístřešky

V každé průmyslové hale se nacházejí místnosti určené nejen k řádnému plnění zakázek, ale i další, například sociální místnosti nezbytné pro zaměstnance. Podoba dané haly se vždy stanovuje na samém počátku při práci na projektu.

Stačí se obrátit na společnost OK Ocelové konstrukce, která se na danou oblast specializuje už dlouhá léta. V nabídce má kromě jiného i požární žebříky z oceli a ocelové přístřešky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *