Textilní náramek na akci působí profesionálněji

Textilní náramek pro akce

Jak si ošetřit, že se vám do areálu akce nedostanou neplatící účastníci? Podle čeho rozlišit různé skupiny účastníků? Jakým způsobem účastníkům umožnit, aby mohli vycházet z areálu a zase se vracet? Osvědčeným řešením jsou náramky.

Nikoliv gumové, i když i ty mohou na některých akcích posloužit. Gumový náramek se ovšem dá snadno sundat, a tak by na jedno vstupné mohlo přijít vícero lidí. Pravděpodobně znáte klasické náramky Tyvek, tedy pevné papírové náramky na jedno použití. Jsou fajn, ovšem dnes už překonané. Existuje za ně lepší náhrada.

Látkové náramky potištěné logem vaší akce

Textilní náramek vypadá mnohem profesionálněji a nositeli je na ruce daleko příjemnějším. Díky technologii sublimačního potisku ho lze opatřit plnobarevným potiskem podle vašich představ. Na náramku tedy může být napsané nějaké označení skupiny vstupného, nebo logo vaší akce. Stejně tak je možné na náramku mít třeba čárový kód, který načtete při vstupu.

Látkové náramky si získávají na popularitě zejména u pořadatelů vícedenních akcí, jako jsou festivaly a sportovní události. Jsou totiž vyrobené z příjemného saténového materiálu, takže pohodlné. Sundat se nedají, jakmile je jednou připevníte na ruku, zůstanou, dokud je nositelé nepřestřihnou. Systém je bezpečný.

Textilní náramek

Výhod oproti Tyvek náramkům je dost

Klasické náramky Tyvek nejsou špatné. Dají se pořídit v různých barvách, ale není možné na nich mít personalizovaný potisk. Jsou voděodolné a vydrží zhruba 1-2 dny. Některé festivaly však bývají vícedenní a tam už papírový náramek nemusí stačit. Po dvou dnech už bude vypadat dost použitě, může se trochu uvolňovat, takže vynalézaví návštěvníci ho dokážou třeba i přetáhnout přes zápěstí a půjčit kamarádům. Především vám ale neudělá moc dobrou reklamu. Dopřejte návštěvníkům raději moderní variantu, textilní náramek, co bude i na konci akce vypadat reprezentativně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *