Tangle Teezer pomůže k česání bez ztráty vlasů i bez bolesti

Tangle Teezer kartáč na vlasy

Věděli jste, že právě česáním si mnohdy poškozujeme vlasy a zbytečně se o ně připravujeme? Řešením je využití revolučního kartáče na vlasy Tangle Teezer.

Staré doporučení pro krásné vlasy znělo: Pročešte si vlasy každý večer až 100 tahy kartáčem. To už ale kadeřníci a specialisté na vlasy dávno nedoporučují. Zejména ne tehdy, když používáme běžné hřebeny nebo kartáče na vlasy. Za největší nešvar se pak považuje česání vlasů mokrých, nebo dokonce jejich rozčesávání přímo ve vaně. Dělají to mnohdy dlouhovlásky. Zcuchané vlasy si umyjí šamponem, pak aplikují kondicionér, a takto vlasy rozčesávají. U toho však dochází k vytrhávání i doposud pevně držících vlasů a vlasy nám tak viditelně řídnou. Nebo si je vytrhneme dříve, než skončí jejich životnost, která je obvykle kolem šesti let. Pak se divíme, proč nám vlasy nikdy nenarostou delší. To proto, že jim šanci dorůst ani nedáme a nevhodným způsobem česání je vytrhneme.

Kdy padají vlasy a jaká péče jim nesvědčí?

Pro náš vlasový porost je normální, že nám denně vypadne něco mezi 20 až 100 vlasy. Vlasy nejvíce přirozeně padají na podzim. Padají rovněž po porodu, při nemoci, v souvislosti s užíváním léků, jako následek diety a dalších stravovacích chyb. Obvykle se padání vlasů projeví šest měsíců poté, co něco zanedbáme. U chyb při česání je to jiné. Vlasy si poškodíme a vytrhneme hned.

Nevhodné česání vede k vytrhávání vlasů i s kořínky, k lámání vlasů, objeví se roztřepené konečky, ale mohou se nám vlasy začít i více mastit. Tangle Teezer však nabízí revoluční způsob česání, který našim vlasům neškodí. Právě naopak.

Tangle Teezer

Co umí Tangle Teezer?

Tento kartáč s patentovaným tvarem a uspořádáním štětin se stal naprostým trhákem nejen mezi laickou veřejností, ale i u specialistů na vlasy a kadeřníků. Umožňuje česání bez poškození vlasů, bez jejich vytrhání, a má rovněž schopnost snadno rozčesat i zcuchané vlasy. Pomáhá tak lidem s kudrnatými a vlnitými vlasy, dlouhovláskám i holčičkám, které rozčesávání vlasů běžným kartáčem mnohdy obrečí. Tangle Teezer umožňuje dokonce bez poškození rozčesávat i mokré vlasy.

Krásný design, díky kterému si kartáče Tangle Teezer rovněž zamilujete

V neposlední řadě jsou Tangle Teezer kartáče designovou perlou. Dělají se i speciální edice, nebo varianty pro děti. Krásné kartáče Tangle Teezer koupíte v e-shopu A-vlasy.cz. Česání vlasů se pro vás stane konečně bezbolestným a poznáte to i na zlepšení kvality svých vlasů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *