Reklamní předměty mohou být užitečné! Zkuste reklamní tašky

Reklamní předměty

Téměř každá firma si čas od času nechává zhotovit nějaké reklamní předměty. Rozdávají je na veletrzích, obdarovávají s nimi své věrné zákazníky, obchodní partnery či zaměstnance. Podle toho, komu jsou určeny, je potřeba vybírat i typ reklamního produktu. Ideálně by mělo jít o něco praktického.

Reklamní předměty jsou vynikající formou marketingu. Darujete je, uděláte jimi někomu radost, a ještě vás bude dál propagovat. To ovšem pouze v případě, že bude věc používat.

Zamyslete se nad tím, koho chcete obdarovat

Jestli plánujete nechat vyrobit nějaký reklamní dárek na Vánoce pro obchodní partnery, asi by nemělo jít o pouhou propisku. Vhodnější bude například víno nebo dárková sada kosmetiky opatřená logem vaší firmy.

Naopak, jestli toužíte po nějaké levné drobnosti, kterou budete moct rozdávat návštěvníkům na dni otevřených dveří či na veletrhu, klidně si nechte vyrobit propisky či právě reklamní tašky.

Proč je taška vhodným reklamním předmětem?

Protože je velmi praktická. Představte si, že jste na obrovském veletrhu, kde se nachází stánky stovek dalších společností. Lidé chodí od stánku ke stánku, berou si prospekty, propisky, tužky, bonbony. Vy jim pak podáte reklamní tašku, do které si všechny tyto propriety budou moci dát.

Jelikož se dnes hodně dbá na to, aby se tašky používaly vícekrát, ne pouze jednou, je velmi pravděpodobné, že si pak člověk tašku vezme ještě mnohokrát na nákup a udělá vám reklamu.

Zaujměte bio taškami

Igelitové reklamní tašky jdou trochu do pozadí a jejich výrobci na to reagují. Například výrobce tašek Van Gillern, který tašky nejen vyrábí, ale zajišťuje i jejich potisk, nabízí i rozložitelné bio tašky. Zákazníci o ně mají velký zájem. Záleží jim na tom, aby o nich veřejnost měla dobré mínění, což se jim rozhodně lépe podaří s bio taškou než s obyčejnou igelitkou. A podařit se to může i vám. Bio tašky jsou levným a praktickým reklamním předmětem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *