Férový realitní portál vám usnadní práci při prodeji a pronájmu nemovitosti

Realitní portál, prodej nemovitostí

Chystáte se pronajmout, případně rovnou jinému zájemci prodat byt, rodinný dům či jinou nemovitost? Pokud s tímto procesem chcete mít co nejméně starostí a hodláte partnera najít rychle a snadno, pak je na místě využít služeb realitních portálů. Jedním z nich je CINCINK.

Realitní portál spolupracuje s Komerční bankou

CINCINK je férovým realitním portálem, za nímž stojí silný obchodní partner. Je jím Komerční banka, která patří k největším tuzemským bankovním ústavům a má tudíž silné zázemí. Díky tomu je zmíněný portál schopný nabídnout nejen kvalitní spolupráci, pakliže chcete prodat či pronajmout dům (nebo když nemovitost naopak hledáte), ale poskytuje také kvalitní právní služby. V neposlední řadě se vám může hodit i hypotéka, kterou díky spolupráci portálu s Komerční bankou uzavřete za výhodnějších podmínek, a to bez složitých administrativních úkonů. K výpočtu konkrétních finančních parametrů vám jistě poslouží i hypoteční kalkulačka online, na níž si jednoduše spočítáte, na kolik peněz vás hypoteční úvěr v případě koupě nové nemovitosti vyjde.

Inzerce zdarma

CINCINK je férovým realitním portálem nejen z toho důvodu, že nabízí inzerci zcela zdarma. K jeho největším přednostem totiž patří hlavně doprovodné služby, jež můžete využít v momentě, kdy se rozhodnete pro prodej či pronájem bytu, rodinného domu, pozemku, skladů a dalších nemovitostí.

Odhad ceny nemovitostí

Jednou z velmi užitečných služeb je odhad ceny nemovitosti. Tento proces bývá majiteli bytů a rodinných domů dosti často opomíjený, což je jednoznačně na škodu, protože se tak mohou připravit klidně o desítky, ba dokonce stovky tisíc korun. Samotný odhad přitom stojí naprosté minimum peněz. Díky němu však získáte jasný přehled o tom, kolik ve skutečnosti za nemovitost můžete dostat. Pak už je jen na vás, zda cenu úmyslně nastavíte výše či méně, záleží samozřejmě i na aktuálních podmínkách na trhu s nemovitostmi. V současnosti jsou velmi příznivé, o byty a domy na prodej je mimořádně velký zájem po celé České republice.

Profesionální vyobrazení inzerované nemovitosti

Abyste byli schopni váš dům či byt prodat v dohledné době, je zapotřebí nejen samotná inzerce, ale také její kvalitní prezentace. Portál CINCINK vám v rámci svých služeb nabízí zajištění profesionální vizualizace interiéru tak, aby měli případní zájemci dokonalý přehled o tom, za co v budoucnu zaplatí. Pakliže byste si vystačili jen s nějakými domácími fotografiemi, nemuselo by to dělat dobrý dojem. Zbytečně byste snižovali počet případných osob, které by o nemovitost mohly projevit vážný zájem.

 

Daňový poradce

S prodejem a pronájmem nemovitosti jsou mnohdy spojené starosti kolem odvádění daní. Proto realitní portál CINCINK v případě vašeho zájmu funguje rovněž jako daňový poradce. Budete pak mít jistotu, že všechny nutné doklady a formuláře odevzdáte příslušným úřadům včas, s daněmi tudíž nebudete mít žádné problémy.

Portál CINCINK poskytuje celou řadu dalších produktů, díky nimž pro vás prodej, pronájem a koupě bytu nebude nijak stresující záležitostí. Namátkou se dá zmínit ještě kupříkladu úschova peněz, technická inspekce nemovitosti, textace prodejního inzerátu, 3D plánek nemovitosti a komplexní právní služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *