Profesionální tvorba webových stránek vám pomůže být vidět

Tvorba webových stránek

Víte, kolik už bylo firem, které se snažily ušetřit na webu tím, že si jej nechali zpracovat od nějakého studenta? Hodně. Drtivá většina z nich nakonec místo úspory utratila ještě více peněz, než kdyby se v začátku obrátily na profesionály. Časem si totiž stejně musely nechat udělat web znova a tentokrát lépe.

Webové stránky vás prezentují, mluví za vás a něco o vás vypovídají. Primitivní design, zdlouhavé načítání a komplikovaná struktura napovídají, že si nemůžete dovolit pořádný web, což na vás příliš dobré světlo nevrhne. Tvorba webových stránek od profesionálů přitom nemusí stát desetitisíce. Do deseti tisíc se vejdete, pokud nepotřebujete vyloženě e-shop či něco komplikovaného.

tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit web na WordPressu

Čím více toho pro vás firma bude muset kódovat a programovat, tím vyšší částku si nakonec řekne. Proto je tak výhodné nechat si postavit web na systému WordPress. WordPress je redakční systém, který používají i velmi významné portály jako The New Yorker, BBC America, MTV News, Sony Music atd. Umí toho opravdu hodně, postavíte na něm klasický statický web, aplikaci nebo třeba e-shop, hodně však ušetří práci.

WordPress už má celou řadu akcí integrovanou a naprogramovanou, takže firma má za úkol pouze vše přizpůsobit vám na míru. I to nějaký čas zabere a sami byste to pravděpodobně nezvládli, nemáte-li znalosti programování. Ve finále však zaplatíte mnohem méně, než kdyby vám firma tvořila web od píky.

Nezapomeňte, že vytvořit web nestačí

K částce investované do tvorby webu si připočtěte ještě peníze za následnou propagaci, respektive online marketing. Bez SEO, PPC a dalších triků moc daleko nedojdete, nedozví se o vás mnoho lidí a na internetu zapadnete mezi konkurenci.

Z tohoto důvodu je nejlepší obrátit se na firmu, která zvládne všechno, tj. vytvořit vám web a následně ho zpropagovat. Přesně tohle umí například AJAS, firma, o níž najdete bližší informace na Chcibytvidet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *