Objevte pražírnu kávy pro opravdové fajnšmekry

Pražírnu kávy pro opravdové fajnšmekry

Patříte-li mezi milovníky kávy, zajisté hned prvním douškem rozeznáte kvalitu tohoto lahodného nápoje. Za špičkovou chutí kávy nestojí pouze pečlivý výběr prvotřídních druhů, ale také správný postup jejího pražení a konečné přípravy. Jak se ve světě káv orientovat, abyste nesáhli vedle?

Tajemství úspěchu? Výběr kávové směsi

Abychom si svůj šálek kávy náležitě vychutnali, musíme se nejprve zaměřit na zemi původu. Těmi největšími producenty prvotřídní kávy jsou Brazílie, Kolumbie, Kuba, Peru, Mexiko, Honduras a Papua Nová Guinea. Výrobci z těchto zemí dokáží získat z kávového zrnka maximální potenciál. Zároveň si můžete být jisti, že káva je na trh dodávána z aktuálních sklizní. Co se týče světové produkce, až z 65 % je vyráběna zrnková káva Arabica. Ačkoliv uspokojí i ty nejnáročnější konzumenty kávy co se týče lahodnosti své chuti, není v ní obsaženo příliš kofeinu, což je příjemným bonusem.

Nakupujte u specialistů

Jedním z nich je Káva Monro, jež dováží kávu z 37 zemí a 60 plantáží světa. Tato ryze česká rodinná pražírna zrnkové kávy se prodeji, přípravě a pražení kávy věnuje od roku 2004. Díky vysoce kvalitnímu zpracování si Káva Monro nalezla své příznivě nejen u koncových uživatelů, ale též v kavárnách, prodejnách a u firemních zákazníků.

pražírna kávy

Dopřejte si luxusní kávu i v zaměstnání

Pokud nechcete patřit mezi společnosti, které svým zaměstnancům a obchodním partnerům dopřejí pouze kávu pochybné kvality z automatu, vsaďte na 100% čerstvou praženou výběrovou Arabiku, nad níž chuťové pohárky doslova zaplesají. Už tímto malým detailem zvýšíte prestiž své firmy u zákazníků a dodavatelů. Pražená káva je rovněž skvělým tipem na vánoční nebo reprezentativní dárek pro vaše obchodní partnery. Na reklamní balíček se 100% Arabikou lze natisknout logo, slogan nebo obrázek vaší společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *