Tvorba textů se mění. Na scénu nastupuje umělá inteligence

Tvorba textů s AI

Díky modelu strojového učení neuronové sítě GPT-3 se tvorba smysluplných textů umělou inteligencí stala realitou. Tento autosugestivní jazykový model, jak se GPT-3 tradičně prezentuje, má schopnost hloubkového učení se textu z internetových dat. Díky tomu nejenže je schopen dělat rešerše obsahu, ale současně i tvořit smysluplný text. Často svojí kvalitou šokuje.

tvorba textů s umělou inteligencí

Ne každý si při tvorbě textu věří, takže výsledkem toho, co lze na základě pár zadaných slov dostat z umělé inteligence, může být upřímně šokován. Stejně tak, jak jsou dnes šokování novináři, copywriteři a další profese, které se živý psaním. Texty ještě nejsou dokonalé, může jim chybět čtivost, ale je nejspíš jen otázkou času, kdy začnou být výsledky ještě dokonalejší.

Odborníci předpokládají, že díky umělé inteligenci a jejímu nasazení do praxe, zmizí celá řada profesí. Umělá inteligence si již dnes poradí s texty různého typu, včetně SEO textů a reklamních textů. Umí radit spisovatelům, kam posouvat děj. Dokáže dělat korektury. Vytvoří umělecké dílo inspirované najednou různými styly a umělci. Složí hudbu či navrhne různé zvuky. Vytvoří i zcela samostatně videa. Bude to však vše sloužit ke prospěchu lidstva? Mnozí se obávají, jiní věří, že určitě. O to, aby se využívání AI nezvrtlo, usiluje i organizace OpenAI.

Jak využít AI dnes?

Zkuste si třeba vylepšit své odkazové portfolio. Projekt PISALEK AI nabízí zdarma zveřejnění vašeho článku napsaného umělou inteligencí na prvním blogu psaném umělou inteligencí AI. Vyzkoušejte si, co AI dovede. Tvorba textů s AI je fascinující.

Specialisté z firmy PISALEK AI vás uvedou do problematiky umělé inteligence a pomohou vám ji využít pro váš business. Nezaváhejte. Kdo dříve přijde, ten dříve využije její výhody. A rozhodně nad ní nejde jen tak mávnou rukou. Bude znamenat obrovskou změnu v marketingu a v reklamě, ve vyhledávání, ale i v přístupu k autorským právům. Buďte díky PISALEK AI v obrazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *