Mapa světa: Ideální dekorace do dětského pokoje

Mapa světa na stěnu

Jste rodičem malého školáka, kterému právě zařizujete nový dětský pokojíček? Každý, kdo se někdy v této situaci ocitnul, ví, jak moc náročný úkol to dokáže být. Z tohoto důvodu pro vás máme tip na fajn dekoraci.

Holé stěny působí depresivně

Každý dětský pokojík by měl být veselý, aby se v něm dítko cítilo co nejpříjemněji. Aby interiér nepůsobil příliš strohým dojem, rozhodně se vyplatí investovat do dekorace na zeď. Jestliže nechcete, aby stěny pokrývaly pouze bezduché plakáty, ale přesto byste tam rádi něco umístili, nemusíte zoufat. Řešením, jak pokoj vylepšit, může být nástěnná mapa světa.

Tato dekorace s sebou přináší hned několik výhod. Jednak samozřejmě oživíte nudnou stěnu, ale současně se jedná o prvek s přidanou hodnotou. Mapa na zeď díky své zajímavé struktuře přitahuje pohledy dětí jako magnet. Věřte tomu, že když do ní bude potomek pravidelně koukat, část vyobrazených informací mu zajisté utkví v paměti. Tím si rozšiřuje svoje obzory o světě, jeho velikosti a vzhledu, navíc nově nabyté vědomosti může pozitivně zužitkovat například během školní výuky zeměpisu.

Vybírejte z několika možností

Jestliže se vám zdá obyčejná mapa příliš nudná, nevadí. V dnešní době totiž máte na výběr ze širokého spektra produktů. Co takhle stírací mapa světa? Pokud jste o této super věci doposud neslyšeli, hned vám ji rádi představíme. Jedná se o mapu, která je pokryta speciální stíratelnou vrstvou, jako mají například stírací losy. Vaše dítě se může posléze bavit tím, že setře políčko každé země, kterou v minulosti navštívil či se o ní něco nového naučil. Mimo to se navíc jedná o tip na dárek pro osoby milující cestování.

Tento produkt a mnoho dalších, jako třeba politická mapa světa, lze zakoupit na webu Nástěnné mapy.cz. Kromě výše zmiňovaných v internetovém obchodě naleznete taktéž historické mapy, které ocení hlavně dítka se zálibou v dějepise a historii celkově. Není problém nalézt mapy, co jsou plné zajímavých obrázků, i pro ty nejmenší děti.

mapa světa do dětského pokoje-2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *