Pečujte o zahradu nejlépe. Se značkou John Deere

Pečujte o zahradu nejlépe. Se značkou John Deere

„Pokud není něco dobré pro nás, není to dobré ani pro naše zákazníky.“ Tímto heslem se řídí značka John Deere, která vyrábí přístroje pro kultivaci trávníku. Opusťte komfortní zóny komerčně známých značek a zkuste něco, co je možná ještě lepší.

Jak vybírat sekačku?

Sekačky, traktůrky, žací stroje. Tyto produkty nepatří mezi věci, které kupujeme jednou za týden, měsíc, rok. Logicky se v nich nevyznáme, proto pak nejčastěji jdeme vybrat ty, které mají velkou reklamu. Ovšem, opravdu se jedná o to nejlepší? Opravdu může firma, které produkuje přístroje od sekaček, přes bazény až po květináče vyvinout skutečně to nejlepší? Nepochybně, pro základní úpravu onen stroj stačí. Ale jedná se o podobnou situaci, jako když si koupíte šampon od kosmetické firmy, jež jej vyvíjí v laboratořích, nebo zvolíte šampon od velkořetězce, který nabízí kosmetiku, jídlo i oblečení. Nikdy tyto firmy nemají dost prostoru vymyslet skutečně nejlepší přípravky svého druhu. Proto hledejte mezi značkami, které mají užší profil. Jednou z těchto firem je zmíněná John Deere. Svoji pozornost věnuje péči o trávník, proto v jejím portfoliu najdete klasické sekačky, rovněž robotické. Dále traktůrky, žací stroje, různé komponenty, jako jsou sněhové radlice či mulčovací zařízení.

john deere

Dopřejte svému trávníku to nejlepší

Pokud máte dům a musíte se starat o trávník, nešetřete. Leccos můžete pořídit levně, ale ledabylá péče o trávník se vám může vymstít. Ze sametového zeleného porostu se lehce stane tráva s náletovými rostlinami, nevzhledným plevelem a dalšími nevítanými projevy nevole přírody. O trávu se starejte s maximální péčí, ovšem myslete i na svůj komfort. Pořiďte si multifunkční traktor, díky němuž si nestrhnete záda. Kupte si lehkou sekačku, kterou jen lehce povedete. Nebo rovnou svěřte vaši práci robotické sekačce. Usnadněte si péči o zahradu co nejvíce, když dnes máte tu možnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *